19.10.2019, 19:17 | czytano: 4867

Barwy jesieni życia (zdjęcia)

Dom Pomocy Społecznej „Smrek” w Zaskalu zorganizował spotkanie integracyjne dla podopiecznych zaprzyjaźnionych domów z Małopolski. Myślą przewodnią było hasło „Świat w kolorach jesieni”.
I tak na miejscu stawili się goście z Nowego Sącza, Mszany Dolnej, Kasiny Wielkiej, Rabki, Łętowni, Makowa Podhalańskiego i Szczyrzyca. Spotkanie rozpoczął dyrektor Marcin Jagła, a uroczyście otworzył Karol Skrzypiec – urzędujący członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego.
Każdy z domów miał za zadanie przywieźć wykonaną przez siebie jesienną kompozycje i to był motyw pierwszego z konkursów jakie się odbyły. Kolejnym był konkurs zręcznościowy dla kadry zarządzającej domami i zaproszonych gości oraz konkursy manualne dla podopiecznych domów. Całość zakończyła wspólna zabawa.

Spotkanie nie mogłoby dojść do skutku gdyby nie pomoc darczyńców: Hurtownia Kwiatów „Tatraflor”, OSM Radomsko, Bzomex, PPHU ZZ, Ewa Mozdyniewicz, Tadeusz Mozdyniewicz Piekarnia Ciastkarnia, Iglotex, FHU Szumal, Handlowo Produkcyjna Spółdzielnia Pracy SCH, Apteka Dr Max, Karczma Zadyma, Podhalańskie Centrum Dystrybucji Salami, Nowotarskie Lody Tradycyjne – Lodziarnia Lubieńscy.

Materiał prasowy, Fot. Józef Prokop DPS „Smrek” w Zaskalu
Może Cię zainteresować
komentarze
zdziwiony21.10.2019, 13:48
Zastanawiam się, dlaczego na zdjęciach nigdy nie pojawiają się opiekunki - osoby, które wykonują najbardziej potrzebną i najcięższa pracę w takim ośrodku ?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl