01.11.2019, 13:30 | czytano: 1703

Polsko-Słowacki turniej mini hokeja już w ten weekend w Nowym Targu

NOWY TARG. W niedziele 3 listopada zorganizowany zostanie Polsko-Słowacki turniej mini hokeja pod patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ Grzegorza Watychy. Mecze hokejowe zostaną rozegrane w Miejskiej Hali Lodowej.
W turnieju wystartują hokeiści w wieku 10-lat o świetnych umiejętnościach w tej dyscyplinie. - Warto poświęcić chwilę i ze swoimi najmłodszymi pociechami gorąco polecamy popatrzenie na udział w rywalizacji najmłodszych hokeistów. W turnieju zadeklarowało rywalizację 8 drużyn hokejowych. Przed nami więc szereg spotkań, doskonałe widowisko i święto mini hokeja - namawia w imieniu organizatorów Tomasz Węglarczyk.
W meczach rywalizować będą 4 polskie drużyny i 4 zespoły ze Słowacji. Z biało-czerwonych na taflę nowotarskiego lodowiska wyjadą zawodnicy drużyn Zagłębia Sosnowiec, KS Cracovia, KS Unia Oświęcim. Oczywiście nie zabraknie także gospodarzy, czyli zawodników MMKS Podhale Nowy Targ. Ze Słowacji na turniej przyjadą z kolei HC Lučenec, MHK Kežmarok, HC LEV oraz HK Altis.

Meczem otwarcia będzie spotkanie Podhala z Namestovem (tafla A) oraz Krakowa z Keźmarokiem (tafla B). Mecze rozpoczną się punktualnie o 9:00 i będą trwały przez cały dzień do godziny prawie 18:00. Między godziną 11:00, a 13:00 w hotelu B&B Nowy Targ Centrum przewidziana jest przerwa obiadowa dla zawodników. Z kolei o 15:00 najmłodsi będą mogli liczyć na słodki poczęstunek przygotowany przez piekarnię Piotra Żaneckiego.

Harmonogram turnieju:


opr.s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl