18.11.2019, 10:42 | czytano: 7082

Piotr Szewczyk nie awansował do półfinału The Voice of Poland

Fot. The Voice of Poland
32-letni muzykant z Pyzówki odpadł w ćwierćfinale muzycznego show TVP, ale zostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.
Piotr, który występował w programie w drużynie Michała Szpaka, zaśpiewał w ostatnim odcinku utwór "Stay" Rihanny. Jurorzy ocenili, że jest znacznie lepszy w polskim repertuarze.
- Nie wiem czy ten angielski to jest w ogóle twoja historia - powiedziała Margaret.

- Bardziej charakterny jesteś w polskim języku - podkreślił Kamil Bednarek.

Głosami widzów do półfinału awansował Jakub Dąbrowski, a Michał Szpak wybrał Darię Reczek. Tym samym Piotr Szewczyk odpadł z programu.

Mimo to jego występ należy uznać za bardzo udany. Dobrze zapromował Podhale i pokazał, że jest zdolny i utalentowany.
- D Z I Ę K U J Ę ! - tymi słowami Piotr Szewczyk podziękował na Facebooku swoim fanom za oddane głosy i liczne wyrazy sympatii.

r/
zobacz także
komentarze
Wielbiciele19.11.2019, 10:50
Piotrek
Zafundowałeś nam niezapomniane wrażenia, Twoje występy wprawiają w zachwyt pewnie dlatego, że Ty i Twój śpiew cechuje niesamowita wrażliwość, autentyczność, spokój, prostota, szczerość, pokora, muzyka płynie Ci prosto z serca i to widać i słychać. Piękne jest to, że nie wstydzisz się skąd pochodzisz, a ta prawdziwa góralszczyzna jest w Tobie. Wspaniała promocja Podhala, które zachwyca i dzięki Tobie jesteśmy dumni, skąd pochodzimy i że Cię mamy.
Do tego jeszcze Twoje poczucie humoru i błyskotliwość, piękne jest też to, że zdajesz sobie sprawę, że za Twoim sukcesem stoi Twoja rodzina i im dużo zawdzięczasz.
Pomimo, że odpadłeś z ostatniego odcinka Voica to mamy wrażenie, że Twój czas się dopiero zaczął.
Życzymy powodzenia i spełnienia marzeń. Jesteśmy z Ciebie dumni!!!!!!!!
A@19.11.2019, 09:41
Z całym szacunkiem, ale jak dla mnie w Jego wykonaniu ostatniej piosenki w języku angielskim wyczuwalna była nuta góralszczyzny. Ogólnie miał do wyśpiewania słabe utwory oprócz piosenki Kai. Ale życzę powodzenia w karierze muzycznej.
górolka18.11.2019, 21:13
Piotr! Byłeś 1000 razy lepszy od Jakuba! Ten gość pokazał tylko, że nie umie śpiewać! Widocznie telewizja rządzi się swoimi prawami... powodzenia! Trzymam kciuki!
piekna18.11.2019, 20:21
pieknie spiewal szkoda ze nie przeszedl dalej, wedlug mnie Kuba nie powinien przejsc, spiewal jak ..... no nie dokoncze hehe. Piotrek trzymam kciuki i wybijaj sie dalej
cepe18.11.2019, 18:49
Gdyby nie gadał po góralsku to by sie wogóle do programu nie dostał...ale wiadomo że tam nie tylko o śpiewanie chodzi
Sentymenti18.11.2019, 15:13
Kuba Dąbrowski bardzo wzruszył się podczas swojego wykonu, ponieważ sam mówił, ze utwór Wracam do Domu potraktował bardzo osobiście. Dla mnie Kuba to taki Polski John Newman :)
Z kolei na występ Piotra czekałam cały wieczór i się nie zawiodłam, bardzo dobrze sobie poradził. Nie zgodzę się z jurorami, mnie jego angielski w ogóle nie przeszkadzał :)
aadd18.11.2019, 14:04
płaczący Kuba wygrał z nim, szkoda,że talent górala nie został doceniony
AL18.11.2019, 12:15
To, że on nie przeszedł tylko Kuba Dąbrowski który przez całą piosenkę fałszował to nie pojęte...
Zobacz pełną wersję podhale24.pl