09.12.2019, 20:35 | czytano: 3442

XII Halowy Turniej Mikołajkowy o Puchar Burmistrza Nowego Targu (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski
NOWY TARG. W sobotę, w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się już XII Halowy Turniej Mikołajkowy o Puchar Burmistrza Nowego Targu.
Udział w nim wzięło 8 zespołów: Górale I Nowy Targ, LKS Szaflary, KS Zakopane, Zawrat Bukowina Tatrzańska, Górale II Nowy Targ, UKS Olczanka Zakopane, Przełęcz Łopuszna i FAM Poprad.
Zwyciężyła drużyna KS Zakopane, która w finale pokonała Zawrat 4:0. Na trzecim miejscu uplasowała się pierwsza drużyna Szkółki Piłkarskiej Górale. Każda z ekip biorących udział w turnieju dostała okazały puchar oraz dyplom, a medale wszystkim zawodnikom wręczał burmistrz Grzegorz Watycha. Organizatorzy przygotowali również szereg nagród indywidualnych w tym piłki z autografami piłkarzy Wisły Kraków.

"Pragniemy podziękować Urzędowi Miasta Nowy Targ na czele z Panem Burmistrzem za objęcie Turnieju Honorowym Patronatem oraz ufundowanie nagród, rodzicom zawodników za pomoc organizacyjną i przygotowanie poczęstunku oraz sponsorom: Cukierni Tętnowscy, Firmie AirPoint i patronom medialnym. Turniej był kolejną po Pikniku Sportowo-Rekreacyjnym "Żyj zdrowo i sportowo" tegoroczną imprezą uświetniającą jubileusz 15-lecia klubu" - przypominają organizatorzy turnieju.

opr.s/zdj. w galerii poniżej - Michał Adamowski, zdjecia organizatorów do obejrzenia tutaj.
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl