02.01.2020, 23:10 | czytano: 2684

Mecz Drwale Czarny Dunajec kontra LKT Team Trstena. Kto wygrał? Staś (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski
Po raz czwarty na lodowisku w Czarnym Dunajcu rozegrany został mecz charytatywny organizowany przez drużynę Drwali Czarny Dunajec, którego tym razem przeciwnikiem była drużyna LKT Team Trstena. Ale to nie wynik był najważniejszy, a pomoc Stasiowi Bzdykowi z Ratułowa, który zmaga się z powikłaniami po walce z nowotworem.
Staś dał sygnał do rozpoczęcia walki - rzucają krążek przedstawicielom obu drużyn.
Podczas meczu zorganizowana została loteria fantowa, w której wygrywał każdy los. Liczni sponsorzy sprawili, że nagrody były bardzo atrakcyjne. Miała miejsce również licytacja koszulki startowej z autografami naszych skoczków narciarskich, koszulki meczowej Podhale Nowy Targ wraz z autografami zawodników oraz zdjęcia z autografami całej drużyny. Gościem meczu w ekipie Drwali był zawodnik Podhala Nowy Targ - Bartłomiej Neupauer.

Organizatorzy zadbali także o stanowiska z dobrym jedzeniem, hot-dogami, ciepłą kawą, herbatą, bezalkoholowym grzańcem oraz domowymi wypiekami. Na trybunach zasiadła liczna publiczność. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim za przybycie i wspaniały doping.

mat. prasowy, opr,s/ zdj. Michał Adamowski
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl