03.01.2020, 19:06 | czytano: 4328

Noworoczny Mecz Charytatywny Winter Classic z mnóstwem atrakcji

zdj. organizatora
NOWY TARG. Już w sobotę 4 stycznia na boisku przy Szkole Podstawowej nr 11 rozegrany zostanie szósty Noworoczny Mecz Charytatywny pod hasłem "Nowe jutro dla Świderków". W programie sporo świetnych licytacji, mecz i koncert.
Wśród fantów na loterię która rozpocznie się o godz 17.00 znalazł się voucher na weekend na Malcie, kursy prawa jazdy kat. B w szkole jazdy Kalata oraz Góral, lot balonem w okolicach Krakowa, ufundowany przez Aeroklub lot balonem i szybowcem, skok ze spadochronem w tandemie, koszulka NHL: CHICAGO BLACKHAWKS - TOEWS, koszulki zawodników Wisły Kraków (Błaszczykowski z podpisem, Brożek z podpisem), koszulka PODHALA z sezonu 2018/2019 z podpisami zawodników (oprawiona w ramę), pełen strój sportowy z podpisem Tadeusza Błażusiaka, komplet unikatowych gadżetów prototypu nowej Warszawy M20 GT – 3 komplety, koszulka CFC GENOA - z podpisem Filipa Jagiełły, koszulki UC SAMPDORIA (z podpisami Karola Linetty, i Bartosza Bereszyńskiego), koszulka hokejowa KS Podhale z bieżącego sezonu - z podpisami zawodników, kij hokejowy KS Podhale z podpisami, zaproszenie dla dwóch osób na zwiedzanie Parlamentu i wspólny obiad z posłem RP Konradem Frysztakiem, album kadry skoczków narciarskich z możliwością uzyskania dedykacji i podpisów zawodników, a także pakiet kolarski NKK - profesjonalny strój kolarski RASO z gadżetami.
Sam mecz hokejowy z Podhalem Nowy Targ rozpocznie się o godzinie 18.00, a o 19.00 - koncert zespołu Parexcellence.

s/
zobacz także
komentarze
Ona05.01.2020, 12:01
Byłam pierwszy raz. Super sprawa. Świetna organizacja. Dzieci zadowolone. Oby jak najwięcej udało się zebrać pieniędzy dla chłopaków. Do przyszłego roku
Zobacz pełną wersję podhale24.pl