24.01.2020, 13:34 | czytano: 3853

Aktywny Nowy Targ - ferie zimowe 2020

Burmistrz Miasta Nowy Targ zaprasza dzieci i młodzież do aktywnego korzystania z atrakcji rekreacyjnych i sportowych przygotowanym w Mieście Nowy Targ.
W programie ślizgawki, organizowane w Miejskiej Hali Lodowej oraz czynne od godz. 8.00 do 22.00 mobilne lodowisko na Rynku.
- Wspólnie z Klubem MMKS Podhale Nowy Targ i Klubem Łyżwiarstwa Figurowego "Zwyrtany" zapraszamy na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach, które odbędą się zarówno w Miejskiej Hali Lodowej, jak i na mobilnym lodowisku na Rynku. Codziennie popołudniu i wieczorem na mobilnym lodowisku wszystkim korzystającym przygrywać będzie muzyka grana przez DJ. W każdą niedzielę ferii na nowotarskim lotnisku od 11 do 15 dzieci i młodzież będą mogły bezpłatnie skorzystać z przejażdżek psim zaprzęgiem. W pierwszą niedzielę, 26 stycznia, miejscem tej atrakcji będzie teren przed budynkiem Aeroklubu - obok rzeźby "Owcy-pilota" - wymienia Arkadiusz Szymczyk z Referatu ds. Sportu i Turystyki.

Szczegółowe informacje na plakacie obok oraz - na bieżąco na oficjalnym profilu Miasta Nowy Targ - www.facebook.com/umnowytarg.

s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Mitronas25.01.2020, 12:45
Olo o jakim zamykaniu w alarmie mówisz.naucz się czytac że zrozumieniem a potem siadaj i pisz. O zamykaniu było w ekstremalnych sytuacjach a alarm jest u nas bardzo często. Ludzie i tak korzystają bo mają wolną wolę i sami myślą o sobie a nie tym co im radny z opozycji Olo czy inni mędrcy np. z alarmu smogowego robić nakazują. Wszyscy mądrzy od smogu niech się skupia na uświadamianiu ludzi by nie palili byle jak i byle czym a nie zajmował ok się tylko nagonka na władze.
Olo24.01.2020, 17:19
Arek miał smogowisko zamykać na czas alarmu i nie zamyka. Trują na forach i trują w realu
Ajak24.01.2020, 14:25
Dziwne że Ci co piszą o smogowaniu nie widzą tych tlumów ludzi zadowolonych że jest lodowisko. Polecam zdjąć klapki z oczów i zająć się chodzeniem po sąsiadach by nie palili byle czym a nie siedzieć i trolować w sieci.
...24.01.2020, 13:42
Smogowanie na smogowisku pod ratuszem. Największa atrakcja Smogowej Stolicy Polski
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl