06.02.2020, 12:57 | czytano: 2651

Bal z zyskiem

Fot. TIG
Podczas XX Balu Charytatywnego Tatrzańskiej Izby Gospodarczej, który odbył się w Zakopanem, zebrano 52 tysiące złotych.
- Tegoroczny bal dedykowaliśmy podopiecznym Fundacji im. Adama Worwy z Nowego Targu oraz uzdolnionym dzieciom z Podhala w ramach realizacji programu „PomocNaSzczytach” - informuje Agata Wójtowicz, prezes TIG. - Wspierali nas muzycznie – zespół New Market Jazz Band, Martyna Łukaszczyk i MW Sound Marek Wacławski, kulinarnie - „wirtuozi” kuchni z Hotelu Mercure Kasprowy, „wysokowo”- Le Scandale, kawowo- Nestle Polska, fotograficzne – TATRAFOTO, organizacyjnie - orkiestra ludzi dobrej woli, finansowo- darczyńcy i sponsorzy – 72 firmy i osoby prywatne.
- Dziękujemy wszystkim za wsparcie, wspólną zabawę, przyjacielskie gesty i przede wszystkim za to , że byliście po raz 20-ty razem z nami. Dziękujemy za licytację i udział w konkursie. Zebraliśmy 52 tys. złotych. To dużo aby poczuć waszą siłę. Jesteście wielcy! Obiecujemy, że nie zmarnujemy tej energii. Przeznaczymy ten dochód dla podopiecznych Fundacji im. A. Worwy i na stypendia dla uzdolnionych dzieci z Podhala - dziękuje Agata Wójtowicz.

oprac. r/
zobacz także
komentarze
Zakopiańczyk06.02.2020, 13:04
Agata Wójtowicz dwoi się i troi, by przekonać lokalną społeczność, że jest kimś pozytywnym. Ale ludzie, którzy znają tę panią, mają wyrobione zdanie na jej temat i żadne wyreżyserowane akcje medialne tego nie zmienią.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl