07.02.2020, 15:56 | czytano: 1800

Bajkowy wyścig na stoku w Zębie, czyli Zimowy Turniej Rzecznika Praw Dziecka i Wójta Gminy Poronin

zdj. Podhale24
- Slalom na nartach, wyścig drużyn na najeżonym przeszkodami torze, a na zakończenie niezwykła konkurencja – zjazd w bajkowych przebraniach na jabłuszku. Uwaga, wśród rycerzy, księżniczek i superbohaterów pojawi się też Rzecznik Praw Dziecka! Ciekawe, w jakim stroju zjedzie ze stoku Mikołaj Pawlak - zastanawia się w imieniu organizatorów Mateusz Łękawski.
Kierownik Gminnego Centrum Informacji i Promocji zaprasza w poniedziałek 10 lutego o godzinie 9:30 do Ośrodka Narciarskiego „Potoczki" w Zębie (Ząb 55b), gdzie odbędzie się Zimowy Turniej Rzecznika Praw Dziecka i Wójta Gminy Poronin.
W zawodach wezmą udział dzieci ze szkół podstawowych z terenu Gminy Poronin. Będzie moc zimowych atrakcji - slalom na nartach dla najstarszych dzieci (klasy VII-VIII), rywalizacja drużynowa na torze przeszkód dla uczniów klas IV-VI, a także zjazd na jabłuszku dla najmłodszych dzieci z klas I-III. Zawody zakończą się około godz. 13.30 – po wręczeniu nagród uczestnikom.

- Serdecznie zapraszamy widzów i przedstawicieli mediów, będzie nam bardzo miło – mówi Wójt gminy Poronin, pani Anita Żegleń. - Cieszę się, że oprócz spotkań z uczniami w szkołach będę miał zaszczyt poszusować razem z nimi na śniegu. To będzie wspaniała zabawa – dodaje Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak."

opr.s/
komentarze
radny09.02.2020, 09:03
w Poroninie jest taka osoba któa zrobiła i robi więcej dla dzieci niż wy wszyscy razem wzieci
Zobacz pełną wersję podhale24.pl