18.02.2020, 18:45 | czytano: 2206

Zrzutka na karetkę dla Grupy Podhalańskiej GOPR

Arch. Podhale24.pl
W serwisie zrzutka.pl uruchomiono zbiórkę pieniędzy na karetkę górską dla Grupy Podhalańskiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, która zastąpi starą i wysłużoną. Wystarczyło kilka dni, aby udało się zebrać prawie całą potrzebną kwotę. Nadal jednak trochę brakuje.
Zrzutka spotkała się z bardzo dużym odzewem. Do dziś udało się zebrać 71 z 85 tys. zł potrzebnych, aby kupić i wyposażyć górską karetkę ratunkową. Koszt zakupu i dostosowania samochodu to 260 tys. zł, ale Grupa Podhalańska większość środków zebrała już we własnym zakresie (wsparcie sponsorów, wsparcie NFOŚ, pomoc 1%). Brakuje wspomnianych 85 tys. zł.
Do wpłat namawia Marek Ciaś, naczelnik GP GOPR:oprac. r/
zobacz także
komentarze
Gorol z gorc19.02.2020, 12:50
Odezwali sie zwolennicy krola slonca Peru ktory mial wszystkich zwyklych polakow gleboko w d..... i na nic nie bylo , przepraszam, na gale i dla kolesiow nigdy nie brakowalo. A im wiecej bierzecie tym wam gorzej. Daja palec a wy byscie od razu chcieli cala reke. Statystyki miedzynarodowe mowia wszystko
góral NT19.02.2020, 08:59
Popieram pomysł zakupu nowego sprzętu. Natomiast pieniądze powinna rzeczywiście dać Pani która po przekazaniu Panu Kurskiemu 2 mld PLN drapała się środkowym palcem po czole.
Pani która drapie się palce pokazuje gdzie ma nas to całe PiS.
Nie ma na karetki nie ma na onkologię ale jest na Grobelsowską ( przepraszam Kurską) propagandę w TVPiS
maciek o.18.02.2020, 20:53
....to może inaczej....żyjemy w kraju w którym absurdalne pieniądze można wydać na upolitycznioną telewizję a motłoch niech se sam zbiera np. na karetki ....przejdzie ??
maciek o.18.02.2020, 19:31
kto by tu się mógł dorzucić ?? .......pani z palcem powinna się dorzucić. !!............taaaa.....po głębokim namyśle potwierdzam..........ten wzór wzorców kulturalnego zachowania na pewno się dorzuci ....przecież Ona wraz z grupą swych ziomków z wiadomej sekty ma moc dysponowania nie takimi kwotami. ...........
Wyrocznia18.02.2020, 18:55
Ja już zrobiłem zrzutkę płacąc podatki, ale niestety lewicowy(sami o sobie mówią, że prawicowy) rząd albo moje pieniądze oddaje na żydowskie muzea, emerytury dla żydowskich komunistów mordujących nas Polaków, albo wydaje na złom w postaci samolotów od terrorystów z USA.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl