21.02.2020, 12:17 | czytano: 1921

Ratownicy GP GOPR będą mieć karetkę. Wsparli ich internauci

Apel ratowników o finansowe wsparcie spotkał się z błyskawicznym odzewem. "Dziękujemy, dziękujemy i jeszcze raz dziękujemy! Wierzyliśmy, że uda się zebrać brakującą kwotę, ale nikt nie spodziewał się, że wystarczy niecałe sześć dni!" - piszą ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR.
Na koncie jest już ponad 90 tysięcy zł. To kwota przekraczająca założony limit, a do zakończenia zbiórki pozostały ponad 3 tygodnie.
"Nie chcemy nadużywać okazanej nam życzliwości, dlatego za 7 dni jej organizator, a nasz Przyjaciel, zamknie zbiórkę. Każda kwota powyżej 85.000 złotych, która w tym czasie zasili zrzutkę, wesprze zakup dodatkowego sprzętu ratującego życie, który będzie służył do codziennej pracy ratowników GOPR na Podhalu. W zależności od zebranych dodatkowych pieniędzy będzie to zakup AED, noszy składanych KONG albo urządzania do masażu serca" - deklarują ratownicy.

Odebranie zmodyfikowanego samochodu planowane jest na przełom marca i kwietnia, o czym GOPR-owcy nie omieszkają powiadomić.

"Dodatkowo każda osoba,która wsparła zbiórkę, otrzyma informację mailem. Takie same informacje zamieścimy po zakupie dodatkowego sprzętu ratowniczego. W imieniu Naczelnika i wszystkich ratowników z Grupy Podhalańskiej GOPR jeszcze raz bardzo serdecznie Wam dziękujemy!" - piszą ratownicy.

Jeśli ktoś chce powiększyć pulę - link to akcji jest tutaj.

s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
pepe22.02.2020, 09:49
I TO jest zbiórka.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl