23.02.2020, 15:11 | czytano: 2819

Baseny z Podhala w czołówce

Arch. Podhale24.pl
Termy Bania wygrały ranking zorganizowany przez branżowy portal infobasen.pl. Termy w Białce Tatrzańskiej uznano za najatrakcyjniejsze wśród polskich basenów, kąpielisk i parków wodnych.
Na czwartym miejscu znalazły się Termy Chochołowskie. Wśród kompleksów oferujących odpoczynek w wodzie znajdujące się na Podhalu na 21 uplasowały się Termy w Bukowinie Tatrzańskiej, 25. był Gorący Potok, a 34. miejsce zajął Aqua Park Zakopane. Ocena zależała w 70 % od atrakcji basenu oraz od oceny internautów - 30%.
Wśród zalet opisujących Termy Bania, czytamy, że to jeden z najnowocześniejszych, a jedyny w swoim rodzaju kompleks basenów termalnych na Podhalu. Łączy zalety parku wodnego z odprężeniem w basenach termalnych. Ponadto oferuje strefę Saunarium z niemal wszystkimi dostępnymi rodzajami saun oraz tężnią solankową. Dopełnieniem oferty jest SPA.

Wśród internautów pojawiają się również niepochlebne opinie, co do wyróżnionych obiektów. Zwłaszcza te dotyczące jakości obsługi, małej ilości personelu obsługującego gości, długich kolejek i tłoku, zwłaszcza w sezonie.

js/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl