01.03.2020, 15:00 | czytano: 6087

Z Nowego Targu autobusem nad morze

Fot. Materiały prasowe
Od 2 kwietnia pasażerowie FlixBusa będą mogli dojechać z Nowego Targu bezpośrednio m.in. do dwóch nadmorskich miejscowości - Mrzeżyna i Mielna.
Do siatki połączeń FlixBusa dołącza 20 nowych miast, a kolejne będą dodawane w nadchodzących tygodniach. Łącznie oferta FlixBusa będzie obejmować ponad 270 miast w Polsce i Europie.
Nowa trasa uwzględniająca Nowy Targ prezentuje się następująco:

N1393: Mrzeżyno – Dźwirzyno – Grzybowo – Kołobrzeg – Ustronie Morskie – Mielno – Koszalin – Szczecinek – Jastrowie – Piła – Poznań – Wrocław – Gliwice – Zabrze – Katowice – Kraków – Nowy Targ – Białka Tatrzańska – Bukowina Tatrzańska – Zakopane.

Wśród dotychczas uruchomionych połączeń FlixBusa przez Nowy Targ znajdują się m.in. linie:

1390: Gdynia – Sopot – Gdańsk – Grudziądz – Toruń – Włocławek – Łódź – Częstochowa – Kraków – Myślenice – Nowy Targ – Zakopane
1362: Szczecin – Gorzów Wielkopolski – Świebodzin – Zielona Góra – Lubin – Wrocław Lotnisko – Wrocław – Kraków – Myślenice – Nowy Targ – Zakopane

Przystanek FlixBusa w Nowym Targu znajduje się przy Alei Tysiąclecia 21.

Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
pytac02.03.2020, 14:37
A gdzie informacja, że to artykuł sponsorowany??
fred02.03.2020, 06:18
@ Jedyny władca podhala: Tak mamy 21 wiek ale ludzie zachowują się jak w epoce kamiennej,a ten przewoznik to tylko POLSKĘ okrada,a wiesz dlaczego bo nie płaci w POLSCE podatków.tak tak jesli sie otwiera działalnośc to przez dwa lata sie niepłaci ale ten przewożnik był juz na rynku pod inną nazwą.POLSKI BUS.I nie kazdy ma tel. aby sciognąć w,aplikację.
Jedyny władca Podhala01.03.2020, 20:52
@fred: mamy XXI wiek, to i kartą się płaci. Jest to wygodne, bilet masz w.aplikacji, kierowcą też nie musi na każdym dworcu kombinować jak klientowi wydać z 200 zł.

@P.: Flixbus w Nowym Targu zatrzymuje się na dworcu (stanowisko nr 7), więc jest to naprawdę marna prowokacja. Ogólnie bardzo podobają mi się "polityczne" komentarze na tej stronie (niezależnie z której strony) - tak jakby siedmiolatkom zlecono ich pisanie. Taki miejscowy folklor.
P.01.03.2020, 16:37
Niech mi ktoś wytłumaczy? dlaczego zatrzymują się takimi wielkimi autobusami w miejscach do tego nie przystosowanych? Tyle się za bilety płaci a ci mają gdzieś czy po pasażerach leje wieje itd. Nie wspomnę o tym że czasem blokują drogę!
To nie ma w tym mieście władzy? W normalnych miastach są dworce i tam też ci przewoźnicy muszą wjeżdżać, a nie to spadać.
fred01.03.2020, 16:27
Tak dojedziesz jak tylko kartą się płaci a nie gotówkom,i trzeba rezerwować miejsce nie ma tak że idziesz na dworzeć kupujesz bilet i jedziesz
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl