26.03.2020, 18:49 | czytano: 3350

Górale z Poronina organizują społeczną zbiórkę pieniędzy dla szpitali

zdj. Podhale24
"Bracio Podholaniy - Górole. W dobie walki naszego kraju z pandemią koronawirusa mam propozycje coby nasz Związek Podhalan włączył się w pomoc dlo śpytoli i zrobiył zbiórkę pieniędzy, na zakup środków dezynfekujących i ochrony osobistej (maski, rękawice, przyłbice itp.) niek to będziy np. Szpital uniwersytecki w Krakowie lub jesce inksy" - pisze Robert Chowaniec.
Inicjator akcji, wiceprezes poroniańskiego oddziału Związku Podhalan dodaje - Myślę, że kozdy Oddział siy włący do tej akcji zachęcając swoich członków i darczyńców. Piście co o tym myślicie. Zróbmy to razem, bo w Jedności siła - tak nom dopomóż Bóg.
Pomysł Poroninian zaaprobował Zarząd Główny Związku Podhalan w Polsce. Wskazany został już bank i uruchomione konto.

Podhalański Bank Spółdzielczy w Zakopanem
Związek Podhalan Oddział Poronin
Nr konta 46 8821 0009 0000 0004 7799 0001 - dopisek "Pomoc dla Szpitali".

s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Z Miasta27.03.2020, 15:03
Jak sie komu nie podobo, niech nie daje, jednoceśnie niech nie zabranio. To wyraz solidarniści z tymi co ni maja, albo maja mniej.Takich głupicg komentarzy typu żebrania lepiej nie piszcie, znalozł się ktoś, kto w ten sposó, bez względu na przynależność , chce pomagać nawet tym co go krytykuja, powiem krotko zgóralskim pozdrowieniem Szczęść Boże Robert
Tak mi dopomóż Bóg...27.03.2020, 09:55
Nie rzucaj tak na prawo i lewo Robercik "tak mi dopomóż Bóg" bo potem nie dotrzymujesz i wstyd jest. Jak to z tym "Orłem Białym" było. co? Zapomniałeś?
Alek27.03.2020, 07:21
To co dzieje się z tym żebraniem pięniędzy od ludzi na wszystko to jest już straszne dziadostwo .Wszyscy mówią daj ale nikt nie powie gdzie można uczciwie i godnie zarobić chociażby na przyzwoite życie.Niech szlak trafi taki pazerny świat.
Malućki26.03.2020, 23:04
Żałosne jest to że człowiek całe życie składki płaci... i to jakie... podwójne bo z umowy i z działalności a jak przyjdzie co do czego to k*** jeszcze się składają... i to ludzie tak nauczyli to jest najgorsze:/ Tyle lat płacenia składek a oni beczą że na maseczki nie mają:/ Trzymajcie mnie bo mnie szlag trafi chyba;/ 1 osoba była zarażona a już jęczeli to co będzie jak dopadnie nas sytuacja jak we Włoszech... Czy wy ludzie naprawdę nie widzicie co się wyprawia???????? Okradają was z takich pieniędzy a potem nie potrafią nawet zapewnić bezpieczeństwa w postaci maseczki????? Ja już nawet nie mówię o kompetentnych lekarzach i pielęgniarkach bo ich podejście do pacjenta jet śmieszne::: czasami się zastanawiam czy oni też są ludźmi jął my ha ha ha
Mówię jak jest26.03.2020, 20:15
Nie sztuka wzywać innych do ofiarność. Sztuka samemu dać i to tak po prostu, bez rozgłosu...
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl