12.05.2020, 12:20 | czytano: 2663

XXII edycji konkursu "Najpiękniejszy ogród w Nowym Targu im. Adama Worwy"

Burmistrz miasta Nowy Targ zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w XXII edycji konkursu "Najpiękniejszy ogród w Nowym Targu im. Adama Worwy".
Głównymi kryteriami oceny zgłoszonych do konkursu ogródków będzie ich ogólna estetyka, kompozycje roślinne i dobór takich roślin, dzięki którym ogród ozdobiony jest przez cały okres wegetacji, pod uwagę komisji będzie również brana pomysłowość i oryginalność w jego urządzeniu.
Komisja konkursowa po pierwszym przeglądzie w czerwcu wyłoni grono wyróżniających się ogrodów osobno w kategorii posesje jednorodzinne i posesje wielomieszkaniowe, natomiast w sierpniu dokona ponownego przeglądu celem ostatecznego wyłonienia finalistów.

Zainteresowanych gospodarzy ogródków prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Nowy Targ www.nowytarg.pl/konkursy.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie przez Uczestnika konkursu karty zgłoszeniowej dostępnej na powyższej stronie internetowej. Karty zgłoszeniowe należy w terminie najpóźniej do dnia 16 czerwca 2020 r. przesłać lub dostarczyć w kopercie opisanej "Konkurs na Najpiękniejszy Ogród w Nowym Targu im. Adama Worwy – Wydział Kultury Sportu i Promocji - pok. 208" do Urzędu Miasta i wrzucić do urny znajdującej się w wejściu narożnym od Placu Słowackiego lub drogą elektroniczną na adres e-mail: wpromocji@um.nowytarg.pl

Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
gość13.05.2020, 19:30
Nie zawsze nagroda najważniejsza ale to że mieszka się w ładnym otoczeniu . Nie każdy widzi w tym sens żeby cokolwiek robić kolo własnego domu czy bloku . czym więcej chętnych tym rywalizacja większa
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl