30.05.2020, 20:13 | czytano: 2054

Otwierają się kolejne zakopiańskie hotele

Arch. Podhale24.pl
Ruszył Bachleda Resort Zakopane, za tydzień otwiera się Mercure Kasprowy.
- Planowana data otwarcia obiektu to 4 czerwca. Choć spotkamy się w nowej rzeczywistości - mówi Sebastian Nocuń, dyrektor generalny Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane.
W nowej rzeczywistości odwiedzający powinni spodziewać się kilku zmian, które zostały wprowadzone z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu podróżujących. W hotelach Mercure Kasprowy Zakopane oraz Bachleda Resort Zakopane przed przystąpieniem do pracy każdy z pracowników przechodzić będzie obowiązkową kontrolę zdrowia. Siłownia, sauny oraz baseny, a także pokoje dla dzieci pozostaną tymczasowo zamknięte. Na recepcjach zamontowano szyby oddzielające obsługę od klientów, ograniczono ilość pracowników w obiektach, a usługa sprzątania będzie dostępna wyłącznie na życzenie gości. Restauracje hotelowe także otworzą swoje drzwi dla turystów. By zachować najwyższe standardy higieny obsługa kelnerska oraz kucharze będą wykonywać swoją pracę w maskach lub przyłbicach, a także jednorazowych rękawiczkach. Wprowadzona zostanie także regularna dezynfekcja pomieszczeń oraz zachowanie dwumetrowych odstępów pomiędzy stolikami.

W piątek otwarto Bachleda Residence Zakopane. - Mamy ogromną nadzieję, że sytuacja szybko wróci do normy i będziemy mogli udostępnić gościom pełną infrastrukturę obiektu – mówi Teresa Różak, dyrektor Hotelu Bachleda Resort Zakopane.

Materiały prasowe, oprac. r/
zobacz także
komentarze
plandemia01.06.2020, 11:47
wszystko pic na wode fotomontaz,a przy okazji zrobia testy dna , jakbyscie nie wiedzieli najwieksza firma od testow jest w izraelu.
Twarć31.05.2020, 17:32
Tak, budują się nowe hotele a oczyszczalnie i mzwik nie są w tej chwili przygotowane ani w 5 procentach. Ścieki popłyną Dunajcem, woda będzie skażona, będzie potrzeba kolejnego molocha ogrzewać -smogu mamy mało. Zagęszczenie obecnej turystyki to po prostu zwyczajny tłok i ruch dla mnie mieszkańca nie znośny. Budujemy kolejne hotele i ta cała nową zakopiankę. Zabieramy tysiące hektarów ostatniej ziemii i kawał przyrody. Szkoda gadać że ktoś na to pozwolił i że my Górale jeszcze się zgadzamy. Wasze dzieci zamiast znać się na życiu będą tylko pościele zmieniać dla panów.
j2330.05.2020, 20:24
Nie pracownicy tylko goście, co pracownik codziennie będzie robiony na testa?
Robią sobie jaja a
to wszystko pic na wodę.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl