12.06.2020, 10:20 | czytano: 854

Muzeum Tatrzańskie włącza się do wydarzeń w ramach Święta Małopolski 2020

zdj. Muzeum Tatrzańskie
ZAKOPANE. Od poniedziałku do środy Muzeum Tatrzańskie proponuje trzy trasy w mniej znane zakątki Tatr. Trwa długi weekend, zachęcamy turystów do wypoczynku z dala od tłumu i zgiełku z tym związanego. Nadal trzeba bowiem pamiętać m.in. o zachowaniu społecznego dystansu i elementarnych środków bezpieczeństwa sanitarnego.
W Tatrach wciąż jeszcze mnóstwo miejsc czeka na odkrycie przez wytrwałych wędrowców. Wojciech Szatkowski kustosz Muzeum Tatrzańskiego przez trzy dni w samo południe prezentuje na FB swoje górskie propozycje.
"Po przerwie 1 lipca wznawia swoją działalność filia Muzeum Tatrzańskiego – willa „Koliba”. Z tej okazji elitarną grupę naszych fanów chcemy zaprosić na przedpremierowe zwiedzanie Muzeum Stylu Zakopiańskiego. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na cztery pytania, które dwa razy dziennie pojawiają się na naszym profili FB. Chcemy w ten sposób umilić nam wszystkim czas oczekiwania na oficjalne otwarcie willi „Koliba”. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie" - zachęcają pracownicy Muzeum.

opr.s/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl