18.06.2020, 18:35 | czytano: 5039

Pięciogwiazdkowy hotel w Zakopanem ruszy za niespełna dwa tygodnie

1 lipca otwarty zostanie nowy, 5* hotel w centrum Zakopanego - Nosalowy Park Hotel & Spa.
Aranżacja przestrzeni Nosalowego Parku inspirowana jest dwoma stylami, secesją i art deco. Niepowtarzalny charakter nadaje hotelowi elegancja, dbałość o walory wizualne, a także modna kolorystyka w odcieniach szarości, beżu, bieli, złota, przełamana głęboką czerwienią.
Hotel oferuje luksusowe pokoje w standardzie *5. Dla gości dostępne będzie hotelowa restauracja Eleonora, lobby bar, rozbudowana strefa wellness z saunami i tężnią solankową, eleganckie NABE SPA, basen, podziemny parking oraz usługi Concierge.

Obiekt zaprojektowany został przez wielokrotnie nagradzaną pracownię Kahl-Gaczorek Architekci, wnętrza zaprojektowała gdańska pracownia Ideograf.

Zabytkowy pałac, który stanowi część hotelu - „Villa Marilor” – powstał w 1905 r. W dwudziestoleciu międzywojennym szczególnie upodobała go sobie ówczesna elita polityczno-artystyczna. Gościł on w tamtym czasie wiele wybitnych postaci, m.in. Wojciecha Kossaka, Stanisława Ignacego Witkiewicza czy Tadeusza Boya-Żeleńskiego. Teraz Nosalowy Park Hotel & Spa przywraca pałacowi dawny splendor i przywołuje jego bogatą historię. W „Villi Marilor” powstanie unikatowa na skalę Polski, nowa autorska restauracja Wojciecha Modesta Amaro, najbardziej uznanego na świecie, polskiego szefa kuchni.

Nowa, autorska restauracja Wojciecha Modesta Amaro mieścić się będzie w zabytkowej części hotelu – Villi Marillor.
Nosalowy Park Hotel & Spa dysponować będzie również strefą konferencyjno- bankietową.

Materiały prasowe, oprac. r/
komentarze
Janek22.06.2020, 20:45
Z całym szacunkiem do inwestorów ale włąścicielem jest bank i to SKOK STEFCZYKA z ingerencją PiS . Oby się opcja polityczna nie zmieniła .
Wiem to powiem19.06.2020, 08:02
Do POLAK

Właścicielem są Państwo G., zakopiańczycy, nie martw się, to nie jest nikt ?obcy?... Mam wrażenie ze ludziom już całkiem rozumy odebrało
Grin pis19.06.2020, 05:58
@POLAK, jak to kto? Bank!
POLAK18.06.2020, 22:42
kto jest właścicielem tego obiektu?
Zobacz pełną wersję podhale24.pl