20.08.2020, 21:20 | czytano: 2866

Małopolska Joy Ride Festiwal 2020 - ściganie bez zmian, ale bez strefy targowej i bez publiczności

zdj. joyride.pl
"W czwartek 20 sierpnia dostaliśmy informacje o wprowadzeniu tak zwanej czerwonej strefy w powiecie nowotarskim. Wszystko stanęło na głowie, ale impreza odbędzie się, tak jak planowaliśmy 21-23 sierpnia. Nie będzie targów, nie będzie publiczności, ale ścigamy się bez zmian!" - oświadczyli organizatorzy.
Małopolska Joy Ride Festiwal nie został odwołany odwołany.
"Wszyscy chcemy cieszyć się, z kolejnego wspólnego sezonu i bawić się tak dobrze jak to tylko możliwe. Jednak jak zawsze kwestie związane z bezpieczeństwem stanowią dla nas priorytet. W związku z tym chcemy was prosić o przestrzegania omówionych poniżej zasad, a przede wszystkim o wzajemny szacunek. Bawmy się dobrze, ale uważajmy na siebie – najważniejsze jest przecież to, żebyśmy bawili się razem na rowerach przez kilka(dziesiąt) następnych lat!" - apelują organizatorzy.

Przypominają o nowych zasadach:
- impreza będzie odbywać się bez udziału publiczności. Ośrodek Czorsztyn ski zostaje podzielony na pół – połowa przypada na organizacje zawodów, a połowa jest przekazana dla gości i „turystów”. Tak samo wygląda sytuacja z wyciągami – szary wyciąg 4-osobowy przeznaczony jest dla uczestników festiwalu, a zielony, dwuosobowy dla „turystów” i gości hotelowych. Prosimy o respektowanie tej zasady, nie dopasowanie się do panujących warunków będzie groziło dyskwalifikacją.

- pomiary temperatury, ankiety na temat wirusa Covid-19. To nie nasz wymysł, w związku z wprowadzeniem czerwonej strefy, każdy zawodnik będzie musiał podpisać oświadczenie, w którym poinformuje nas o swoim stanie zdrowia i ewentualnym kontakcie z osobami zarażonymi złośliwym wirusem, a także przejść przez pomiar temperatury.

- zakrywanie ust i nosa. To dotyczy każdego zawodnika, biorącego udział w Festiwalu.
- zwrot wpisowego. Rozumiemy, że plany wielu osób legły właśnie w gruzach – nasze też, ale działamy, by przygotować dla was zawody sportowe bez strefy targowej i publiczności. Rozumiemy, że niektórzy będą oczekiwać zwrotu wpisowego i to szanujemy – wysyłajcie nam prośby na maila: joyride@timedo.pl, gdy tylko uporamy się z zaistniałą sytuacją zaczniemy ogarniać zwroty.

Wydarzeniu patronuje Podhale 24.

mat. prasowy, opr. s/
Może Cię zainteresować
komentarze
klon24.08.2020, 08:56
Dary chyba Ci nie poszło na zawodach.
dary21.08.2020, 08:34
I tym sposobem przez głupotę i ignorację długo pozostaniemy "czerwonym powiatem". I wkurząjace jest to że organizatorzy tego są spoza powiatu, przyjadą na parę dni i się zwiną a my zostaniemy z problemami
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl