10.09.2020, 16:47 | czytano: 1710

Turniej o Puchar Burmistrza i uśmiech dziewczynki

NOW TARG. W niedzielę 13 września w Parku Miejskim rozegrany zostanie IV Turniej Siatkówki Plażowej Winter Classic o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ. Mecze trwać będą od 10.00 do 18.00.
Swój udział zapowiedziały drużyny min. z Krakowa oraz Śląska, które na co dzień zmagają się w Plażowym Grand Prix Polski. Możliwość obejrzenia ich na żywo - będzie dla fanów sportu, a w szczególności siatkówki - nie lada gratką.
Tradycyjnie już - turniej na charakter charytatywny. Tym razem celem jest pomoc dla małej Matyldy, która urodziła się jako wcześniak z powikłaniami, które niestety pozostawiły spory ślad na jej zdrowiu. Zebrane środki organizatorzy przeznaczają na rehabilitację, która umożliwi prawidłowy rozwój dziecka.

- W całym przedsięwzięciu wspomaga nas również Nowotarski Klub Kolarski. Równolegle na tzw „kole” przy Parku, pomiędzy 13.00 a 17.00, odbędzie się Kolarskie Grand Prix Nowego Targu. Wyścigi, a w szczególności zmagania najmłodszych, są naprawdę emocjonującym widowiskiem. Dodam, że każdy może spróbować swoich sił w Grand Prix - przypomina Maciek Leski z Grupy Winter Classic Nowy Targ i podkreśla: - Przygotowanie imprezy nie byłoby możliwe bez zaangażowania ludzi, którzy cały czas nas wspierają. Są to zarówno osoby prywatne jak i lokalne firmy. Jeszcze raz, korzystając z okazji, dziękuje ludziom naprawdę wielkiego serca.

- Już teraz chciałbym zaprosić na VII edycję Noworocznego Meczu Charytatywnego WinterClassic, który tradycyjnie odbędzie się początkiem stycznia. Cały czas trwa, również charytatywna akcja budowy domu w ramach akcji „Nowe Jutro dla Świerków”. Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszamy. Zadbamy również o Wasze bezpieczeństwo zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym, więc mam nadzieję że spędzicie tą niedzielę w parku dobrze się bawiąc i przy okazji pomagając małej Matyldzie - podsumowuje Maciej Leski w imieniu organizatorów.

Przypominamy, że w tym samym czasie w drugiej części Parku będzie trwało Nowotarskie Pożegnanie Lata, czyli cykl koncertów muzycznych, występów zespołów regionalnych i zajęć dla dzieci i młodzieży. Warto więc niedzielę spędzić w Parku Miejskim.

opr.s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
spostrzegawczy11.09.2020, 09:30
Szkoda, że nie ma turnieju "O uśmiech Mieszkańców" :)
f1610.09.2020, 20:58
Przypominam jesteśmy w strefie zagrożonej. Mamy epidemię. Nie wolno chodzić na pogrzeby i wesela a Watycha organizuje imprezę w parku. Gdzie logika i gospodarskie podejście? Znowu jej posłuchał? Bo ona tak chce?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl