14.09.2020, 20:25 | czytano: 2201

Rehabilitacja dla kobiet po leczeniu raka piersi w rabczańskim szpitalu. Współpraca amazonek i lekarzy

Arch. Podhale24.pl
Stowarzyszenie Podhalańskie Amazonki nawiązało współpracę ze Szpitalem Miejskim w Rabce-Zdroju w sprawie udostępniania zabiegów rehabilitacyjnych dla kobiet po leczeniu onkologicznym z powodu raka piersi.
Leczenie raka piersi, to skomplikowany i długotrwały proces obejmujący moment diagnozy, strachu przed chorobą, następnie walki i leczenia onkologicznego. Często zapomina się, że kolejnym równie ważnym etapem pomijanym jest rehabilitacja i fizjoterapia – czas powrotu do pełnej sprawności sprzed choroby.
Stowarzyszenie Amazonki Podhale promuje rehabilitację jako ważny etap powrotu do zdrowia i pełnej sprawności fizycznej.

Rabczański szpital wszystkie osoby po leczeniu raka piersi, zarówno po zabiegach oszczędzających, jak i amputacjach piersi do kontaktu z Gabinetem Rehabilitacji i Fizjoterapii przy ul. Słonecznej 3 w Rabce-Zdroju. Po ukończeniu zabiegów można także uzyskać refundację NFZ do rękawa uciskowego pomocnego przy wtórnym obrzęku limfatycznym.

Fizjoterapeuci postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania i ustalić plan terapii. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 18 268 57 52.

oprac. r/ SM w Rabce-Zdroju
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl