02.10.2020, 14:40 | czytano: 3097

Tomasz Witek - Liderem Przedsiębiorczości 2020

zdj. nadesłane
Właściciel mieszczącej się w Nowym Targu firmy Biznesowe Centrum Szkoleniowo - Doradcze Tomasz Witek odebrał kilka dni temu statuetkę "Lidera Przedsiębiorczości 2020" oraz certyfikat "Twarzy Biznesu Polskiej Gospodarki" wręczanych w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie.
Tomasz Witek działa na lokalnym rynku prowadząc doradztwa i konsulting dla firm oraz organizacji. Jest trenerem strategicznego działania i zarządzania EGO, który prowadzi szkolenia oraz doradztwo na temat sprzedaży, skuteczności menadżerskiej i zarządzania działalnością. Jego firma Biznesowe Centrum Szkoleniowo – Doradcze zajmuje się również pozyskiwaniem dotacji na szkolenia oraz doradztwo, które wynoszą nawet do 100% dofinansowania. Współpracuje z ok. 500 firmami.

Warszawska gala rozdania nagród na której Tomasz odebrał statuetkę, została poprzedzona panelem dyskusyjnym na temat "Rozwoju przedsiębiorstw w dobie pandemii, wsparcie, programy, ocena obecnych realiów". Wziął w nim udział między innymi: Adam Abramowicz - Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców, Jerzy Śledziewski - wiceprezes
zarządu Banku BNP Paribas, Sławomir Grzelczak - Prezes Zarządu BIG InfoMonitor i Przemysław Ruchlicki - ekspert prawno-gospodarczy Biuro Polityki Gospodarczej Krajowej Izby Gospodarczej, Włodzimierz Kuc - dyrektor Działu Inwestycji B+R NCBR.

Organizatorem wydarzenia było Europejskie Forum Przedsiębiorczości, Klub Integracji Europejskiej oraz magazyn Przedsiębiorcy@eu, którego najnowsze wydanie zawiera artykuł Tomasza Witka pt. "Co w czasach Covid-19 oznacza skuteczność menagerska?".


Nagroda "Lider Przedsiębiorczości 2020" przyznana została za aktywny wpływ na rozwój polskiej gospodarki, na szczeblu ogólnopolskim i lokalnym oraz za podnoszenie standardów polskiego biznesu.

opr. s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Quo vadis02.10.2020, 23:03
Czego to ludzie nie wymyślą. Ten świat schodzi na psy. Do biznesu trzeba mieć łep. Ci co go mają, samozwańczych ekspertów nie potrzebują.
Przedsiębiorca.02.10.2020, 18:42
Co takiego zrobił i komu pomógł czysta fikcja.
do ???02.10.2020, 17:14
Nie trudno znaleźć.
Twarz Biznesu Polskiej Gospodarki.
PAKIET VIP - 1500zł netto
- 1 stronicowa prezentacja sylwetki osoby zarządzającej (standardowe pytania)
- 1 stronicowa reklama graficzna
- wręczenie certyfikatu "Twarz Biznesu" oraz statuetki "Lider Przedsiębiorczości" podczas uroczystego spotkania przedsiębiorców w KIG
- 2 osobowe zaproszenie na uroczystość z bankietem

Czyli rzeczywiście jest czym się chwalić. Zapłacić 1500 zł i wysłać maila do redakcji portalu, że się "kupiło" nagrodę i statuetkę.
???02.10.2020, 14:58
a ile zapłacił za udział w tym konkursie?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl