31.10.2020, 12:17 | czytano: 2241

"Patrol Tatry" - rusza drugi sezon serialu

Premiera drugiego sezonu serialu „Patrol Tatry” realizowanego przez telewizję Fokus TV we współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym już w najbliższą niedzielę, 1 listopada o godz. 15:25.
Serial opowiada o codziennej służbie strażników Tatrzańskiego Parku Narodowego. Bohaterami są ludzie o niezwykłej sile charakteru, którzy jak nikt inny poznali tajemnice gór i Parku. Oprócz pracowników TPN w serialu pojawią się również ratownicy TOPR-u, właściciele schronisk górskich, taternicy, przyrodnicy. Ludzie, którzy codziennie stawiają czoła najtrudniejszym wyzwaniom, ryzykując życiem i zdrowiem. Każdy odcinek to pełna emocji walka z czasem, z nieokiełznanym żywiołem, a także z własnymi ograniczeniami i strachem.
Niemal cztery miliony turystów odwiedza co roku Tatrzański Park Narodowy. Wydaje się zatem, że wszystkie ścieżki zostały w nim już dawno wydeptane. Tymczasem Tatrzański Park Narodowy kryje wciąż wiele tajemnic, niedostępnych dla turystów. Po raz pierwszy dotrzemy z kamerą do miejsc, które odwiedzane są tylko przez strażników Parku.Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl