15.11.2020, 11:29 | czytano: 2850

Przedszkolaki proszą o głosy

Przedszkolaki z Ludźmierza biorą udział w konkursie „Sposoby Księcia Paranita na Problem z Głowy” i mają wielką prośbę do czytelników Podhale24.pl.
- Żeby wygrać potrzebujemy Waszych głosów - mówi Danuta Szczęch. - Codziennie do 22 listopada prosimy Was o oddanie głosu na naszą pracę (co24h). Głosowanie odbywa się za pośrednictwem przycisku „ODDAJ GŁOS” znajdującego się pod naszą pracą. Kryterium ograniczenia do 1 głosu jest 1 adres IP, czyli możecie oddać 1 głos np. z sieci Wi-Fi, a Wasi domownicy, znajomi itp. (jeśli chcieliby nam pomóc, o co bardzo prosimy) mogą oddać głos łącząc się przez sieć komórkową. Do wybranych osób może zostać wysłana prośba o potwierdzenie oddania głosu poprzez aktywację linku przesłanego celem potwierdzenia głosowania na indywidualny adres e-mail podany podczas głosowania. Głosy niepotwierdzone przez głosujących będą nieważne. Wiemy, że jest tego dużo, ale bardzo prosimy Was o pomoc. Do wygrania są naprawdę bardzo wartościowe nagrody dla przedszkola: tablica multimedialna, zestaw mebli przedszkolnych, zestaw pomocy edukacyjnych o wartości 1722zł, czy zabawki dla każdego dziecka.
Wiemy, że możemy na Was liczyć ;) Wystarczy codziennie oddać głos. Podaję link, na który musicie wejść, aby oddać głos: https://problem-z-glowy.pl/galeria-konkursowa/
W galerii prac konkursowych wystarczy w wyszukiwarce wpisać Ludźmierz i tam już ukaże się praca ludźmierskich maluchów.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Ludźmierzanka15.11.2020, 13:36
Super pomysł! Macie mój głos. Będę codziennie głosować. Takie akcje trzeba wspierać.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl