23.12.2020, 13:42 | czytano: 2241

"Kolędą wspieramy budowę w Pieninach domu dla osób z niepełnosprawnościami"

SZCZAWNICA. "Śpiew i muzyka to nasza największa pasja dlatego prosto z serc naszych nagraliśmy kolędę, aby wesprzeć finansowo budowę domu mieszkalnego w gminie Szczawnica. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy w tym roku zorganizować zbiórkę na budowę tego domu" - wyjaśnia w imieniu inicjatorów akcji - Ireneusz Kowalczyk.
Jak czytamy w opisie - "będzie to dom całodobowej opieki dla osób z wieloraką niepełnosprawnością z okolicznych miejscowości, którzy z różnych przyczyn tracą oparcie w swoich rodzinach. Powołaniem Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI) Koło w Szczawnicy jest wsparcie osób niepełnosprawnych i towarzyszenie im od urodzenia aż do śmierci. Ostatnim ogniwem tej misji jest wybudowanie domu mieszkalnego - dzieci z niepełnosprawnością dorastają, ale nadal wymagają opieki i wsparcia, zwłaszcza, gdy ich rodzice już odejdą."
Wpłat można dokonywać na stronie zrzutki.

"Święta to szczególny czas przepełniony dobrocią człowieka dla człowieka. Liczymy na Państwa hojność i z góry dziękujemy. Dzięki Waszej pomocy jest to możliwe! Niech będzie to dar Waszego serca z okazji Świąt Bożego Narodzenia.Kolędę "Przybieżeli do Betlejem" zaśpiewali: Bernadeta Gabryś, Zuzanna Niemiec, Patrycja Pieronek, Anna Jankowska, Aneta Kozłowska, Cecylia Wyroba, Beata Laskowska-Pelczarska, Anna Rusin, Marta Wieczorkiewicz, Ewa Walkowska, Karolina Krok, Ireneusz Kowalczyk.
Zagrali: Roman Wiercioch - fortepian, Adam Rusin - gitara elektryczna, Bernadetta Gabryś - gitara akustyczna
Zmontowali: Ireneusz Kowalczyk i Ewa Walkowska.

Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Sławek24.12.2020, 08:43
Brawa dla wykonawców
Wielkie brawa życzenia całemu zespołowi z okazji Świąt bożego Narodzenia no i Noego Roku
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl