30.01.2021, 16:38 | czytano: 1861

WOŚP zagra również w Zakopanem

Arch. Podhale24.pl
Zakopiański sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działa przy Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych. W niedzielę na terenie całego miasta będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami.
Choć, tak jak wszędzie, z powodu pandemii nie są organizowane żadne większe wydarzenia i spotkania, to wiele osób, instytucji i podmiotów gospodarczych włączyło się w kwestę.
Makijażystka Anna Barańska wraz z fryzjerką Elżbietą Wiercioch zapraszają w najbliższą niedzielę do salonu Hair Design, przy ul. Nowotarskiej 21F w Zakopanem w godz.12:00-16:00 na strzyżenie, modelowanie, farbowanie, makijaż oraz warsztaty makijażowe. Cały dochód będzie przeznaczony na Orkiestrę.

Nieodłącznym wydarzeniem tegorocznego finału będą licytacje internetowe allegro na rzecz Orkiestry Jurka Owsiaka. Na przykład Stowarzyszenie Przewodników Tatrzańskich licytuje wycieczki w Tatry, a Tatrzański Park Narodowy m.in.: popularne tabliczki kierunkowe prosto z Tatr. Także lokalnie, na stronie aukcje.podhale24.pl znajdziecie wiele ciekawych przedmiotów wystawionych przez jeden z podhalańskich sztabów.

oprac. r/

Przypominamy, że w serwisie aukcje.podhale24.pl trwają licytacje online Podhalańskiego Sztabu WOŚP
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Jeden dzień za długo31.01.2021, 18:37
Ostatnio zaczyna "grać" na nerwach.
paranoja31.01.2021, 14:56
mhm, czyli znow w tym przypadku niema kowida zabojcy....
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl