23.03.2021, 18:49 | czytano: 1888

Turniej Kick Boxing Highlander (zdjęcia)

zdj. arch. KSW Highlander
Ubiegłotygodniowa konfrontacja KSW "Highlander" dla młodych adeptów kick-boxingu ze Szczawnicy była momentem pierwszego wewnętrznego turnieju.
Zmagania rozpoczęli najmłodsi wojownicy w wieku 5/8 lat, przy wielkim aplauzie pozostałych uczestników - najmłodsi pokazali pełne zaangażowanie i wielką wolę walki, następnie swoje umiejętności zaprezentowały dziewczyny, tutaj zgodnie z oczekiwaniami walki były zacięte i pełne emocji. Młode adeptki pokazały pełnie swych umiejętności i przygotowania kondycyjnego, nawet dla doświadczonych /zaprzyjaźnionych ze szczawnickim klubem/ mistrzów, a zarazem sędziów sensei Jurka Knutelskiego i Sebastiana Westrycha było bardzo trudno przyznać laury zwycięstwa.
Na walki juniorów wszyscy oczekiwali z napięciem, tutaj spotkali już utytułowani zawodnicy /medaliści mistrzostw Polski/ z zawodnikami mniej doświadczonymi i tutaj zgodnie z oczekiwaniami walki stały na dobrym poziomie. Wszystkie walki odbywały się w formule semi kontakt /bardziej wymagającej wyszkolenia technicznego/ i w pełnym zabezpieczeniu (kaski, rękawice, ochraniacze).

- Myślę, że było to dla naszej trenującej młodzieży doświadczenie, które w przyszłości pomoże im zdobywać medale na prestiżowych imprezach, szkoda, tylko iż z powodu pandemii całe zmagania były pozbawione szerszej publiczności - komentuje Zbyszek Lach z KSW Highlander.

opr.s/ zdj. arch. klubu
Może Cię zainteresować
komentarze
plandemia25.03.2021, 15:17
ja sie pytam gdzie maseczki i rekawiczki przecie panuje smiercionosny wirus hahaha
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl