29.03.2021, 14:02 | czytano: 2942

Nowotarski szpital zaszczepi seniorów 70+ 80+ szczepionką Pfizer

Archiwum MUW
Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu poinformował, że 8 kwietnia rozpocznie szczepienia seniorów 70+ 80+ szczepionką Pfizer.
-Chętnych na szczepienie zapraszamy do rejestracji pod numerem telefonu 𝟭𝟴 𝟮𝟲 𝟯𝟯 𝟭𝟭𝟭 od poniedziałku do piątku w godz. 07.30 do 14.20 lub pod adresem email: szczepienia.covid@pszs.eu - informuje placówka.
oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
antycovidian31.03.2021, 08:59
"Oddziaływanie na emocje.
Priorytetem dla rządu jest wyszczepienie stada. Jak tego dokonać w miarę pokojowo, bez użycia paragrafów, policji i wojska?
Doświadczamy tego na co dzień. To różne techniki manipulacji, w tym oddziaływanie na nasze emocje. Produkt szczepionkopodobny jest trefny, więc trzeba odwołać się do naszych uczuć, empatii i solidarności względem najbliższych i najsłabszych.
Jak to w praktyce działa obrazuje niniejszy cytat: ?Każda osoba, która się zaszczepi, ma szansę przerwać łańcuch zakażeń. Szczepiąc się, chronisz nie tylko siebie. To także ochrona Twoich rodziców, dziadków, dzieci i przyjaciół? (cytat ze strony gov).
Efekty tego są w postaci kolejek chętnych do zaszczepienia.
Emocje to jednak zły doradca. Tym narzędziem posługują się rożnej maści manipulatorzy, w tym fałszywi prorocy, uzdrowiciele, przywódcy sekt, no i oczywiście rząd. Szczepią się wszystkie stany, ci ?prości? i ci niby ?wykształceni?, biedni i bogaci. A dla powątpiewających pozostaje lekki przymus. Prawie każdy ma odrobinę władzy nad kimś. Dowódca nad żołnierzem, czy policjantem, dyrektor nad nauczycielką. To nic, że nauczycielka jest w ciąży. Liczy się wyszczepialność, statystyka. Dyrektor dobrze się zaprezentuje przed kuratorem, a dowódca przed swoim mundurowym przełożonym.
A co z naszym zdrowiem? To pytanie bez odpowiedzi, zwłaszcza gdy pojawią się poważne odczyny, tzw. poszczepienne. Niewiele one mają wspólnego ze znanymi nam odczynami w przypadku dotychczasowych szczepień. To gruby kaliber. Nie będę ich opisywał, bo przekracza to moje siły. A potem zgon, jak wiemy, niby bez związku ze szczepieniem.
To typowa schizofrenia, z jednej strony wszystkie objawy przeziębieniowe lub inne dolegliwości to ?Covid?, z drugiej zaś, śmierć po podaniu szczepionki, to brak związku ze szczepieniem.
Spolegliwość względem członków stada wyrażających gotowość do zaszczepienia kończy się w momencie przyjęcia tego eliksiru. Z problemem zdrowotnym zostaniesz sam, nie pomoże ci lekarz rodzinny ani sanepid. Oni zgarnęli już swoją pulę. Nie jesteś już im potrzebny.
Ale żeby ten wywód był chociaż trochę dydaktyczny przypomnijmy, że szczepiąc się preparatami inżynierii genetycznej jesteś uczestnikiem eksperymentu medycznego. Zupełnie niepotrzebnego. Te preparaty nie dadzą tobie ochrony przed zakażeniem, a jeśli ono nastąpi po ich przyjęciu, to bardzo prawdopodobne, że wywołają one ciężki przebieg.
Zastanówmy się też, przed czym chcemy się chronić tym szczepieniem? Przed wirusami przeziębieniowymi, powodującymi zachorowalność według badań klinicznych Pfizera na poziomie 1%. To nam się z pewnością nie uda, dopadną one zwłaszcza tych po kwarantannie, noszących maseczki, zachowujących dystans, a ?szczepionka? tylko pogorszy sytuację.
Co więc czynić? Starać się żyć normalnie, ale jeśli nie wiemy już co to znaczy, to może przypomnijmy sobie jak funkcjonowaliśmy w poprzednich sezonach przeziębieniowych. Ważny jest przede wszystkim ruch na świeżym powietrzu i odpowiednie odżywianie. Wirusy tego nie lubią, bo to wzmacnia nasz organizm przed infekcją.
A co ze szczepionkami? Zutylizować je, ale to już nie nasz problem. Szkoda tylko, że za nasze pieniądze."
Roman Zieliński
antycovidian30.03.2021, 22:47
@Ja tylko przejazdem
Jak się "leczy" ludzi z covid-19 i skąd później się biorą powikłania i zgony o których wspominasz, to wyjaśnił Pan Dr W. Bodnar w tv Polsat w programie "Gość wydarzeń" - wystarczy wpisać w wyszukiwarkę : Dr Włodzimierz Bodnar: minister zdrowia eksperymentuje na ludziach.

"Jednocześnie, pierwsi szczepieni byli już prawie rok temu i odsetek obserwowanych powikła jest zbliżony do zera."

Wystarczy śledzić informacje jakie ukazują się w Polsce, w środkach masowego przekazu - prasa, niezależna tv by stwierdzić, że z lekka mijasz się z prawdą. Z powodu szczepionek wiele osób już zmarło i to osób znanych. Żebyś nie wiem jak się starał, to,

nie zakrzyczysz rzeczywistości.

Na dobranoc polecam wujka YouTube : Szokujące nagranie ze szpitala! Jak służba zdrowia walczy z epidemią? Bartek Tomas w MN!
Ja tylko przejazdem30.03.2021, 11:41
@antyccovidian

sama prawda - nie znamy wszystkich skutków ubocznych szczepionki po 2 latach, ale za to jak codziennie dowiadujemy się o udowodnionych, odległych powikłaniach Covid19 u ludzi (od zwłóknienia płuc po niewydolność serca, od przewlekłych zaburzeń węchu po ciężkie objawy neurologiczne, od obniżenia nastroju po depresję z koniecznością leczenia farmakologicznego), którzy przechorowali objawowo lub bezobjawowo rok temu.
Jednocześnie, pierwsi szczepieni byli już prawie rok temu i odsetek obserwowanych powikła jest zbliżony do zera.

Szczepienia są nieobowiązkowe - zatem wybór jest prosty - coraz więcej udowodnionych, odległych powikłań po przechorowaniu Covid 19 lub praktycznie brak poważnych udowodnionych powikłań co najmniej 6 miesięcy od szczepienia i brak informacji o powikłaniach po 60 latach od szczepienia.
antycovidian29.03.2021, 22:54
@mewa
"@antycovidian, a Ty dalej bełtasz, głupoty opowiadasz.
Gdzie napisałem nieprawdę - proszę o cytat.
dziadek29.03.2021, 21:35
@Sceptyk - ty pewnie nigdy na nic się nie SZCZepiłeś, to efekty widać. Jeden raz można się pomylić, ale dwa razy, to nie ma przebacz, nauka strzepnięta na drugi plan...
Sceptyk29.03.2021, 20:36
A niech sie strzepia jak chca przynajmiej ZUS zarobi na emeryturkach,czy ktos jeszcze jest tak naiwny ze wierzy w te szczepionki i wirusa.Nauczyciele lekarze zastrzepieni sa czego sie boja to czemu nauczyciele nie pracuja dzieci nie w szkole,a do szpitala nie przyjmuja chyba ze tych na swirusa reszta umiera w domach albo sami sie prubuja leczyc
Smok29.03.2021, 19:16
Przypominam tylko, że jak reklamują witamine C czy tam inny suplenemt diety to musi być cała formułka o poradach lekarza lub farmaceuty, o ulotce, cuda wianki, a tu mamy do czynienia z preparatem który jest w fazie badania do 2023 r. i nikt przed niczym nie ostrzega :-)

Oj wy stare cymbały, oj wy stare cymbały, no ale może choć część z tego co na waszych emeryturach zaoszczędzą wpompują w coś co się przysłuży ogółowi, nie wiem w drogi może...
mewa29.03.2021, 18:32
@antycovidian, a Ty dalej bełtasz, głupoty opowiadasz. Człowieku nikt Ci nie każe być mądrym. Zresztą to na pewno nie daje się wyleczyć.
Klos29.03.2021, 18:15
Ile płacą za ten syf co wstrzykną ??
antycovidian29.03.2021, 17:10
@Do antycovidianin
Mów sobie co chcesz, prawdy nie zakrzyczysz. Gdyby w styczniu - lutym ub. roku ktoś Ci powiedział, że rząd zamknie ludzi i gospodarkę, że nakaże ludziom chodzić w namordnikach, to zwyzywałbyś go od szurów, płaskoziemców, idiotów i bóg wie co jeszcze. Czas weryfikuje teorie spiskowe, które stają się rzeczywistością. Przecież nikt nic nie wie - włącznie z doradcami premiera, ministra zdrowia, ema tu wpisz .......................... kogo tam jeszcze chcesz na temat skutków ubocznych jakie mogą wystąpić po przyjęciu tych preparatów za rok czy dwa. Myślenie nie boli - chcesz się szczepić - droga wolna, czekają na Ciebie w szpitalu.
Do antycovidianin29.03.2021, 16:41
widzę że znasz bardzo wpływowych ludzi. Może załatwią Ci używaną oponę do stara albo choinkę zapachową do malucha.

Nie chcesz się szczepić to się nie sczep . Na co komu Twoje płaskoziemskie wywody.
panika29.03.2021, 15:53
Szczur do szczura.Szczepimy się? Ten drugi.Poczekajmy trochę,na razie testują szczepionki na ludziach.Zdrówka zmanipulowani seniorzy.Zdrówka!
Gosc29.03.2021, 15:38
Zaś seniorzy a młodsi to gips oni już mieli swoją kolej
antycovidian29.03.2021, 14:48
Pisałem pod innym artykułem na tym portalu, że szukają chętnych do eksperymentu medycznego polegającego na przyjęciu eksperymentalnego preparatu medycznego ??? - no i się potwierdziło. Mam duże grono znajomych, w tym niektórych nowotarskich decydentów, którzy nie pozwolą swoim rodzicom, dziadkom na poddanie się temu eksperymentowi.
blokowiec29.03.2021, 14:40
Czym rózni się 66+ od 70+ oprócz wieku?
Dlaczego tych 67 czy 68 szczepi się astrą zenecą?
młodszy dziadek29.03.2021, 14:25
Jeśli jest mało chętnych, to proszę dzwonić do zapisanych 60+. Ja chcę się zaszczepić jak najszybciej.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl