30.03.2021, 19:49 | czytano: 1532

List. "Słabe planowanie sprzątania ulic"

NOWY TARG. "Chciałbym zwrócić uwagę na delikatnie mówiąc słabe planowanie sprzątania ulic" - napisał w liście do redakcji czytelnik Piotr.
"Sprzątanie ulicy Nadwodniej, Doroty, Krasińskiego, Ogrodowej etc. zaplanowane jest na 8/04. Jest to czwartek. Dzień jarmarku. Ulice w tym rejonie będą zastawione samochodami. Dodatkowo w ten dzień odbywa się tzw. targ maślany na Nadwodniej. Zaznaczam, że pomimo pandemii ulice są pełne parkujących aut w tym czasie. Czy jest to na pewno dobry termin na sprzątanie ulic w tym rejonie? Warto byłoby podnieść temat z UM Nowy Targ".
oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Cosa nostra01.04.2021, 09:29
Panie Piotrze, tak to jest jak niektóre posady w Mieście rozdaje się znajomym w ramach zadośćuczynienia za poparcie w kampanii wyborczej, a obdarowani maja problem z planowaniem, zarządzaniem itd.
Ania31.03.2021, 22:33
;;;;;;;;
nie wysyła sie do urzędu pism z prostej przyczyny po pierwsze nie odpowiadają na pisma, po drugie i tak nic sobie z tego nie robią. Jak przeczytjają na portalu to przynajmniej się zainteresują. Piszmy o wszystkich naszych boączkach bo tak słabego urzędu nie ma nie było i nie będzie.
;;; ;;; ;;;31.03.2021, 16:37
A czemu nie wyśle pan takiego pisma do odpowiedniego urzedu? Lub może do któregoś z radnych? No chyba, że o czymś nie wiem i podhale24 stało się jakąś wokandą publiczną, gdzie każdy urzędnik ma obowiązek odczytywania tego typu listów... Bez urazy, bo rozumiem, że wspomniany problem może przeszkadzać, ale chodzi mi tylko o skuteczność pana działań. Czy nie byłoby skuteczniej wysłać pismo do urzędu miasta bezpośrednio. Prawdopodobnie ktoś tam z urzędu czytuje podhale24, ale niekoniecznie każdy artykuł i niekoniecznie codziennie, może więc się zdarzyć, że pana list tu nie zostanie przeczytany przez nikogo decyzyjnego. A poza tym chyba też inaczej się podchodzi do pisma urzędowego, które zostało wysłane do konkretnego miejsca i konkretnych osób, niż do takiego pisania w internecie.
Swoją drogą, cyfryzacja postępuje, miasto powinno się też z tym kierunku rozwijać i byłoby dobrze utworzyć miejsce, do którego mogliby mieszkańcy pisać swoje zażalenia i sugestie. W sensie, żeby nie trzeba było myśleć pod jaki wydział dana sprawa podlega i gdzie konkretnie napisać, tylko jakiś jeden adres e-mail na tego typu informacje od mieszkańców. A czasem mieszkańcy potrafią mieć bardzo dobre pomysły i sugestie, w końcu najlepiej się orientują w tym, co jest potrzebne w ich okolicy, a co np. przeszkadza i można by zmienić. Więc mogłoby to być korzystne, aby władze miały lepszą komunikację z mieszkańcami.
nowotarzanka31.03.2021, 08:07
Nic wam sie nie podoba co sie dzieje z wami
gumis30.03.2021, 23:41
Ktos chyba zapomnial gdzie teraz jest jarmark i ktore ulice sa zastawione , ale nie zapomnial ponarzekac na Watyche
Listonosz30.03.2021, 23:25
List za listem
Pinki30.03.2021, 20:23
Panie Piotrze? Nie przyzwyczaił się pan, że u Watychy wszystko na odwrót?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl