30.04.2021, 13:37 | czytano: 3688

Łanie pasą się w centrum Zakopanego (zdjęcia)

zdj. Marcin Szkodziński
Dwie łanie i jeden byk szukają pożywienia w rejonie dworca PKP.
Duża ilość śniegu w Tatrach sprawiła, że dzikie zwierzęta zeszły do miasta, aby szukać pożywienia.
Łanie i młody byk pasły się dzisiaj na rondzie Armii Krajowej przy dworcu PKP. Następnie przeszły po przejściu dla pieszych na postój taksówek, gdzie jeden z kierowców podzielił się ze zwierzętami jabłkiem.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
Może Cię zainteresować
komentarze
mądry i skromny30.04.2021, 16:48
No to to już jest bezczelność- przecież to Wy leśnicy, myśliwi oswoiliście dziką zwierzynę wwożąc do lasu traktorami kukurydze, śrutę zbożową, owocowe i warzywne resztki ze sklepów, suchy chleb ze zwrotów piekarni- zrobiliście z lasu tuczarnie dla zwierząt, i Ty masz czelność zwracać komuś uwagę że w środku miasta daje głodnemu zwierzęciu jedzenie? To ja się pytam dlaczego te zwierzęta nie boją się ludzi i samochodów? Bo są od młodości uczone że głos silnika i człowiek to jedzenie- i to najłatwiej dostępne jedzenie. I teraz przyszły za Wami do miast żeby pokazać do czego doprowadziła je Wasza chciwość, egoizm i zwykła głupota.
keneb30.04.2021, 15:54
/.../
tak się nie robi.. Dokarmianie dzikich zwierząt w środku miasta robi się im bardziej krzywdę, jak pomaga
leśniczy30.04.2021, 15:27
*** ze zdjęcia powinna dostać mandat za dokarmianie dzikich zwierząt.
Przez takich *** zwierzęta coraz bardziej się oswajają i zaczynają stwarzać coraz większe niebezpieczeństwo dla siebie i ludzi. Teraz cacy, cacy można dać chlebka, zdjęcie sobie zrobić, selfiaka. A jak spłoszone zwierzę wbiegnie na ulicę i spowoduje wypadek? A jak kopnie jakieś dziecko? Od razu pójdzie do odstrzału. I co? Wtedy też będzie cacy? Wtedy też zrobicie sobie zdjęcie z truchłem? A jak zaczną same się częstować na straganach? Pakować się do ogródków? Zaraz będzie lament i wołanie o odstrzał.
Onufry30.04.2021, 15:15
W tej budzie nr. 10 powinni Burmistrza zamknąć za szybą. Co za sekutne dziady zakopiańskie.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl