20.05.2021, 16:23 | czytano: 7921

Urodziny sześcioraczków

Na drugie urodziny sześcioraczków z Tylmanowej, gmina Ochotnica Dolna przygotowała specjalne, filmowe życzenia.
"Dzisiaj swoje drugie urodziny obchodzą pierwsze w Polsce sześcioraczki. Ich przyjście na świat 20 maja 2019 r. było wielkim cudem, o którym ze zdumieniem mówiło się wzdłuż i wszerz.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi i zarazem dumni, że tak wspaniała gromadka mieszka w naszej Gminie – Gminie Ochotnica Dolna i jest częścią naszej lokalnej społeczności.

Dwulatkom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, aby wzrastali w zdrowiu i radości oraz, aby dostarczali swoim rodzicom niezapomnianych wrażeń, cennych wspomnień i cudownych chwil. Niech oddanie rodziców i poświęcany maluchom każdego dnia czas będzie inwestycją w ich wychowanie i zarazem wspaniałą kształcącą podróżą ku dorosłości.

I o tej wspólnej podróży przez życie z dziećmi, podróży w dorosłość, która dla Kai, Zosi, Neli, Malwiny, Filipa i Tymona trwa od dwóch lat oraz o inwestycji w rodzinne relacje, opowiada muzyczna laurka przygotowana z okazji drugich urodzin sześcioraczków przez Dziecięcy Teatr Muzyczny Hejo i jego opiekuna Michała Buska, pod patronatem wójta gminy Ochotnica Dolna Tadeusza Królczyka.
Wyraża ona to co jest najistotniejsze w podróży przez życie i w procesie wychowania, który rozpoczyna się od pierwszych dni życia, a więc budowanie rodzinnych więzi, troskliwa opieka rodziców, okazywana miłość, czułość i troska, które w późniejszym życiu są podstawą budowania relacji z innymi" - czytamy w gminnym komunikacie.

oprac. r/ UG Ochotnica Dolna
Może Cię zainteresować
komentarze
Mm21.05.2021, 09:30
Wszystkiego najlepszego dla szescioraczkow i rodzicow
Ww20.05.2021, 22:19
Wszystkiego dobrego przekochane skarby. Ależ są urocze! ????
Aga20.05.2021, 16:27
Super życzenia!!!!!!!!!! Brawo za genialny pomysł!!!!!!!!!!!!!1
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl