20.06.2021, 10:18 | czytano: 6359

Niedzielna akcja szczepień na Rynku w Nowym Targu (film)

zdj. Podhale24
NOWY TARG. Punktualnie o 8:59 pierwszy chętny zaszczepił się w mobilnym punkcie szczepień, który dziś rano stanął na płycie Rynku. Szczepienia potrwają do godziny 18:00 i jak zapewnia przedstawiciel kliniki Allmedica organizującej całe przedsięwzięcie - szczepionek nie zabraknie.

Zaszczepić się może każdy chętny - podawany jest preparat firmy Pfizer. Nie trzeba się wcześniej rejestrować - wystarczy przyjść a wszystkie formalności zostaną załatwione na miejscu - mówi Marcin Zapała, koordynujący akcję.

Przyjąć można w ten sposób pierwszą, lub drugą dawkę szczepionki, na miejscu jest lekarz i pielęgniarka oraz personel który zajmuje się administracją.


wo/
Może Cię zainteresować
komentarze
antycovidian21.06.2021, 17:54
Gdzie można znaleźć informację - ile osób zdecydowało się być królikami doświadczalnymi w tym eksperymencie medycznym - ile osób "zaszczepiono" ???
Góralka21.06.2021, 09:30
Wszyscy namawiający powinni być publicznie szczepieni w obecności opozycji, żeby nie publikowali fałszywej informacji, jak to chowają się igły itp. itd

Takie osoby jak pani/pan;
- poseł Anna Paluch
- wójt Krościenka Jan Dyda
- dyr. szpitala Marek Wierzba
- wojewoda Łukasz Kmita

Powinni być publicznie zaszczepieni, a NIEZALEŻNY DZIENNIKARZ (nie z TV-PIS tylko prawdziwy polski patriota) powinien upublicznić filmik z tego faktu, że;
- otrzymają oryginalne opakowanie ( nie sól fizjologiczną, bądź chowającą się igłę)

Ja tym ludziom-naganiaczom nie ufam, nie wierzę
tak na marginesie21.06.2021, 02:45
Wszystkie szczepionki są dopuszczone WARUNKOWO i obecnie są w 3 fazie testów!!!

Każdy kto się szczepi, wyraża zgodę na dobrowolny i świadomy udział w EKSPERYMENCIE MEDYCZNYM!!
K20.06.2021, 16:28
Zamiast na szczepienia to do Nowej Białej na pomoc ludziom.
Lekarze zamiast szkodzic powinni pomagać!
tak na marginesie20.06.2021, 16:15
Kochani Podhalanie !!
Urząd Miasta już nie miał odwagi namawiać we własnym imieniu, to ściągnęli "FASTFUDY" na rynek i zjeżdżalnie dla dzieci, żeby pomiędzy tym ustawić "NAMIOT ZE SZCZEPIONKAMI".
Kochani Nowotarżanie !!
Miasto musi spłacić dług rządowi za rzekome "WSPARCIE - DOTACJE" covidiańskie, a ciemny lud leci jak przysłowiowe muchy na lep.

Ku przemyśleniu do NAGANIACZY
Ale Wy rządzący będziecie mieć na sumieniu tych wszystkich ludzi. Nie zazdroszczę WAM
Entuzjasta20.06.2021, 14:25
Jak Ci ciemni ludzie są naiwni a organizatorzy chyba
Boga się nie boją. Zresztą nie będę go ani tego
drugiego w ten zbrodniczy proceder mieszał. W końcu
każdy ma jednak rozum. Doktor Simon już Wam zaszczepionym
jest wdzięczny i inni oszołomowie w białych fartuchach i lekarskich kitlach. Czas na duchownych z Nowotarskich parafii i okolicznych wiosek ale żeby się witaminką czasem niezaszczepili.
antycovidian20.06.2021, 12:55
Tak dla przypomnienia - organizatorem tej akcji powinien się zająć Prokurator, ponieważ zostały złamane - Kodeks Norymberski, Konstytucja RP w Art. 32.1 - zabraniające prowadzenia eksperymentów medycznych na ludziach.
Osiol20.06.2021, 11:49
Jeśli się tych górali średnio poniżej 20procent zaszczepi to jak ta mniejszość będzie traktowana byle ta mniejszość parad nie urządzała i dzieci zostawiła w spokoju(oczywiscie o szczepienia chodzi nie wolno ich zmuszać) To trudne być w tym kraju mniejszością a nic nie wskazuje aby wobec pojawiających się inf od producentów, naukowców, noblistow ludzi nauki ta mniejszość miała być większością a w TV to tak liczyli operowali mln aż się wydawało........ A tu porażka jak i w reszcie działań
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl