09.08.2021, 13:37 | czytano: 2563

Festyn w Krośnicy (zdjęcia)

W Krośnicy odbył się wakacyjny festyn, podczas którego każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Było dużo dobrej muzyki, zabawy, konkursy z nagrodami jak również licytacje i stoiska z atrakcjami. Dodatkowo można było zjeść coś dobrego, dopisały też jednostki OSP z terenu gminy które zaprezentowały swój sprzęt ratowniczo – gaśniczy.
Podczas festynu była prowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie Milenki. Na scenie amfiteatru w Krośnicy wystąpiły: „ Grywałdzkie Nucicki”, Orkiestra Dęta OSP Krościenko, zespół dziecięcy oraz „Ahaju Fusion”. Wieczorem dla chętnych zabawa przeniosła się do remizy OSP, gdzie przygrywał do białego rana zespół „Grajki”. Festyn zorganizowany został przez OSP Krośnica, Centrum Kultury i Promocji w Krościenku n. D, Sołtys i Rada Sołecka, LKS Krośnica. Organizatorzy dziękują wszystkim którzy wsparli organizację festynu.
Źródło: Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem, r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
ciekawy10.08.2021, 07:48
a to był ten festyn z udziałem dzieci, zakrapiany mocnym alkoholem? bo te zdjęcia zostały zrobione bez alkoholu, to ktoś jakąś plotkę posłał? czy nie te zdjęcia wstawili?
Bosok09.08.2021, 14:25
Jo buła, tyś buła czyli obydwie my buły.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl