26.08.2021, 07:00 | czytano: 1723

"Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" - mamy dla Was bilety na pierwsze pokazy filmu

W najbliższy weekend kino Giewont w Zakopanem zaprasza na pierwsze w Polsce pokazy "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje". To oparta na faktach komedia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL wymykając się 29 razy organom ścigania.
Na Czytelników naszego portalu czekają dwa podwójne zaproszenia na dowolny seans w najbliższy weekend. Wystarczy przesłać email na adres konkurs@podhale24.pl, w tytule wpisując tytuł filmu, a w treści swój numer kontaktowy i imię. Kto pierwszy ten lepszy!
"Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" to komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę Najmrodzkiego milionowe nagrody, a jego brawurowe wyczyny śledziła cała Polska. W filmie "Najmro" wraz ze swoją ferajną obrabia Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko jest szare i zakazane. Ponad wszystko kocha wolność i dobrą zabawę. Choć żyje w świecie najpiękniejszych kobiet, najszybszych samochodów i wielkich pieniędzy, poznaje dziewczynę, dla której chce wszystko zmienić. Tylko czy będzie potrafił?

Seanse:

27 pt, godz. 17:00
28 sb, godz. 19:15
29 nd, godz. 19.15

rw/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl