02.09.2021, 19:41 | czytano: 2343

Szeremeta, Główka Głowacki i Diablo Włodarczyk - zagoszczą w Nowym Targu

mat. prasowy/FB
NOWY TARG. Jak poinformowali organizatorzy, w niedzielę 5 września podczas rozgrywanego w Parku Miejskim turnieju siatkówki plażowej Winter Classic pojawią się jako goście - wybitni bokserzy.
Kamil Szeremeta to były mistrz Europy w kategorii średniej, Krzysztof Główka Głowacki - były dwukrotny mistrz świata World Boxing Organization w wadze junior ciężkiej oraz medalista mistrzostw Polski seniorów w kategorii super ciężkiej oraz Krzysztof Diablo Włodarczyk - były mistrz świata organizacji WBC oraz mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej.
"Panowie Ci nie zostali obojętni i postanowili wesprzeć nasze wydarzenie. Każdy kto zechce nas odwiedzić będzie miał okazję zrobić sobie z nimi zdjęcia oraz otrzymać autografy" - zachęcają organizatorzy niedzielnego wydarzenia sportowo-charytatywnego pod hasłem "Sportowe zakończenie lata z Winter Classic".

s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Jagna z bagna05.09.2021, 10:45
do kawał chama-nick pasuje jak ulał. Moje osiągnięcia to wygrana w konkursie matematycznym (na stopniu wojewódzkim) i 3 miejsce na ogólnopolskim w 2014r. I byłam kilkakrotnie świadkiem zachowań tych pseudo gangsterów podwórkowych, którzy za swoje wyczyny zabrani na Policję wręcz prześcigali się w sprzedawaniu swoich kolegów.
kawał chama04.09.2021, 22:46
Pochwal się swoimi osiągnięciami cie.. malinowy, przez internet to każdy mądrala...
Jagna z bagna04.09.2021, 09:27
Nasz boks zszedł na psy podobnie jak hokej i kilka innych dyscyplin. Jeszcze brakuje kickboksera z Rabki, który niby jest guru dla wytatuowanych fighterów, a oni z kolei są mocni przeważnie w gębie i wśród 10 kolegów. I najlepiej jak przeciwnikiem jest chłopak z dziewczyną... Takie to kozaki z bramek lokali dla półmózgów. Przyjdą i z groźnymi minami będą się lansować który najgroźniejszy i najlepiej bije , a potem płaczą na Policji że to kolegów wina bo ich podpuścili, i że już więcej nie będą...
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl