07.09.2021, 13:24 | czytano: 2585

Zabawa, rywalizacja, relaks i dużo radości, czyli zabawa z Winter Classic (zdjęcia)

zdj. Krzysztof Garbacz
NOWY TARG. Sportowe zakończenie lata z Winter Classic przeszło do historii. - To wszytko przerosło nasze oczekiwania - komentuje w imieniu organizatorów Maciej Leski. - Dopisała pogoda, dopisali goście, dopisali kibice - dodaje.
Jednym z głównych elementów programu był plażowy turniej piłki siatkowej. - Poziom sportowy turnieju stał na wysokim poziomie. W kategorii mężczyzn zwyciężył duet Ćwiertnia - Wiśniewski, a w kategorii kobiet Szymańska - Nowak. Stoczono zacięte pojedynki finałowe. Cała impreza zakończyła się także sukcesem finansowym. Przypomnę, że zbieraliśmy pieniądze na rehabilitacje 11-letniej Kai. Na razie jeszcze nie kończymy zbiórki, bo w najbliższą sobotę czeka nas swoista dogrywka, czyli Rodzinny Piknik Dekarski w Rancho Lot przy ul. Lotników w Nowym Targu. To będzie z kolei "zakończenie lata z Budmatem" - przypomina Leski.
Sportowymi elementami wydarzenia, które odbywało się w Parku Miejskim i okolicach Miejskiej Hali Lodowej były zmagania kolarzy oraz turniej darta.

O zabawę dla całych rodzin zadbało Stowarzyszenie Dużych Rodzin Trzy Plus. - Niewątpliwą atrakcję była wizyta naszych znakomitych pięściarzy - Kamila Szeremeta i Krzysztofa Diablo Włodarczyka, z którymi fani robili sobie zdjęcia, rozmawiali, dostawali autografy, koszulki. Wielki szacunek dla chłopaków, że poświęcili swój czas treningowy w Zakopanem i przyjechali do nas. Wrzucili także coś do puszki dla Kai. Duże podziękowania także dla naszych partnerów, bez których impreza nie mogłaby się odbyć. Dziękujemy zawodnikom, kibicom, gościom i zapraszamy w sobotę na piknik dekarski - podsumowuje Maciej Leski.

s/ zdj. Krzysztof Garbacz
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl