24.09.2021, 19:50 | czytano: 3461

Zakopiański szpital wysoko oceniony

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im. dr. S. Jasińskiego w Zakopanem
Dobiegła końca IV edycja ogólnopolskiego konkursu pn. „Liderzy zmian w ochronie zdrowia”. Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im. dr. S. Jasińskiego w Zakopanem zajął czołowe miejsca w dwóch kategoriach.
- Sukces w konkursie jest tym większy, że w gronie szpitali nominowanych do nagród zakopiańska placówka jest jedynym przedstawicielem wojewódzkich podmiotów leczniczych z Małopolski. Wszechstronność prezentowanych projektów oraz znakomite grono Kapituły Konkursu, złożone z wybitnych ekspertów w zakresie ochrony zdrowia sprawiają, że jest to ogromne wyróżnienie - mówi wicemarszałek Łukasz Smółka.
W bieżącej edycji Konkursu, szpital zakopiański zajął czołowe miejsca w 2 kategoriach: „Zarządzanie bezpieczeństwem pacjenta” 2-3 miejsce (ex equo) za projekt pod nazwą Bezpieczeństwo pacjenta warunkiem skutecznej rehabilitacji, a także również na 2-3 miejscu (ex equo) w kategorii „Skuteczna profilaktyka i edukacja” za projekt Z profilaktyką i edukacją po zdrowie.

Konkurs organizowany przez Uczelnię im. Łazarskiego w Warszawie oraz wydawnictwo Wolters Kluwer, jest jednym z najważniejszych sprawdzianów dla podmiotów leczniczych.

UMWM, s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl