30.09.2021, 12:25 | czytano: 1435

Najnowszy film o Jamesie Bondzie. Bezpłatne wejściówki do kina Giewont (konkurs rozstrzygnięty)

ZAKOPANE. Kino Giewont zaprasza na pokazy najnowszego filmu o Jamesie Bondzie - "Nie czas umierać”. Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na dowolny seans.
Wystarczy przesłać email na adres konkurs@podhale24.pl, w tytule wpisując tytuł filmu, a w treści swój numer kontaktowy i imię. Kto pierwszy ten lepszy!
POKAZ SPECJALNY FILMU "NIE CZAS UMIERAĆ" 1.10, GODZ. 00:01

Pozostałe seanse:

01 - 07 października, godz. 18:00 i 21.00

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią. Agenta 007 po raz piąty – i ostatni – gra Daniel Craig.
Obok Craiga, powszechnie uważanego za jednego z najlepszych wykonawców roli agenta 007, występują m.in.: laureaci Oscara Rami Malek i Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Ana de Armas, Naomie Harris, Rory Kinnear, Ben Whishaw i Jeffrey Wright.

pk/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl