04.11.2021, 15:53 | czytano: 1730

Orlen wsparł rabczański szpital

Dzięki Fundacji ORLEN Szpital Miejski w Rabce-Zdroju zakupił na blok operacyjny nowoczesny stół operacyjny z oprzyrządowaniem do zabiegów chirurgicznych, ortopedycznych i okulistycznych. 2 listopada został oficjalnie oddany do użytkowania.
Zakup został sfinansowany ze środków Fundacji ORLEN, która przekazała darowiznę w wysokości 150000 zł. To kolejny krok w kierunku poprawy warunków pracy personelu i podniesienia jakości świadczenia usług dla pacjentów.
- Nie byłoby to możliwe bez instytucji i ludzi dobrej woli, którzy wspierają rozwój szpitala - podkreśla dyrekcja placówki. - Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania na ręce Prezesa Zarządu Orlen SA Pana Daniela Obajtka oraz Pana Marszałka Senatu RP Marka Pęka za życzliwość, zainteresowanie i wsparcie w pozyskaniu tej darowizny. Ale szczególne podziękowania należą się Panu Senatorowi Bogdanowi Pękowi, pomysłodawcy tego projektu i „dobrego ducha” naszego szpitala. Panie Senatorze – dziękujemy. Bardzo dziękujemy Burmistrzowi Rabki-Zdroju Leszkowi Świdrowi i tym radnym Rady Miejskiej Rabki-Zdroju, którzy kibicują rozwojowi spółki i swoimi działaniami potwierdzają, że tym samym wspierają rozwój Gminy Rabka-Zdrój.

Źródło: Szpital Miejski w Rabce-Zdroju, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
mądry i skromny05.11.2021, 09:11
Od ust sobie odjęli, a na szpital dali- łzy wzruszenia nie pozwalają mi więcej pisać.
Jolka05.11.2021, 08:59
NiK zaczął prześwietlac fundusze ,to Obajtek ma cykora i próbuje się ratowac. nic z jego ani PiSu łaski, to nasze pieniądze.
kupujący paliwo04.11.2021, 18:49
Orlen czyli my wszyscy kupujący paliwo. Niedługo będziecie Pana Obajtka całować w...rękę.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl