01.12.2021, 15:35 | czytano: 1198

Uczelnia oczami dziecka – konkurs plastyczny

Centrum Współpracy i Jakości PPUZ w Nowym Targu zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 3 do 14 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Uczelnia oczami dziecka”.
– Chcemy się dowiedzieć jak dzieci – być może w przyszłości studenci PPUZ, wyobrażają sobie naszą uczelnię. Mury szkoły czy przedszkola już znają, ale czy wiedzą, że w ich regionie jest uczelnia wyższa? A może znają PPUZ z opowieści rodziców lub starszego rodzeństwa? Jesteśmy ciekawi, co wyjdzie z połączenia tej wiedzy i ich talentu plastycznego – mówią Dominika Stalmach i Gabryjela Maciasz z Centrum Współpracy i Jakości.
Na prace plastyczne przedstawiające Uczelnię oczami dziecka w dowolnej technice - organizatorzy czekają do 20 grudnia br. Potem zostaną one ocenione przez Jury. 12 najciekawszych prac zostanie opublikowanych w formie kalendarza na rok 2022 - promującego Uczelnię. Laureatom wręczone zostaną również dwudniowe karnety na narty do Ośrodka Narciarskiego „Kotelnica Białczańska”. Przewidziano również wyróżnienia.

– Jako Uczelnia chcielibyśmy utrwalać w świadomości dzieci potrzebę kształcenia oraz zachęcić młodzież do podejmowania w przyszłości nauki na uczelniach wyższych, w tym w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu – dodaje prorektor ds. współpracy i projektów, dr Bianka Godlewska-Dzioboń.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na stronie uczelni: www.ppuz.edu.pl oraz w Regulaminie konkursu.

Konkurs został objęty patronatem JM Rektora Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej, dra hab. Roberta W. Włodarczyka, prof. uczelni. Partnerem konkursu jest Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o.

opr. s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl