17.12.2021, 15:48 | czytano: 1607

Magiczny, świąteczny czas w nowotarskiej Chatce

Fot. Marcin Szkodziński
NOWY TARG. Od kilku dni w Chatce wszystko pachnie świętami. Każdy robi co może, żeby ten czas był wyjątkowy. Lepienie pierogów i pieczenie pierników to ostatnio codzienność w chatkowej kuchni. Gotowe są już ozdoby świąteczne i choinka pięknie się prezentuje.
- W takim miejscu jak Chatka święta muszą być magiczne. Dzielimy się z Wami tymi dobrymi chwilami i otwieramy dla Was nasze "chatkowe" drzwi bardzo szeroko, bo jesteśmy przecież tak blisko - mówi Agnieszka Sikora z Rady Fundacji dla Chatki.
Jeżeli ktoś zgubił świąteczny nastrój, to niech do nas zajrzy, ugościmy piernikiem, ciepłym mlekiem i dobrym serduchem.

Wy też możecie wesprzeć naszych podopiecznych, choćby kupując jeden ze świątecznych zestawów na aukcji, którą właśnie uruchomiliśmy na aukcje.podhale24.pl. Wszystkie licytowane przedmioty zostały wykonane dla Was przez podopiecznych, rodziców i przyjaciół Chatki z wielką miłością i zaangażowaniem.Korzystając z gościnności portalu Podhale24 chcielibyśmy Wam bardzo serdecznie podziękować za każdy podarowany nam 1%, za Waszą obecność na "chatkowych" imprezach i balach, za każdą wpłatę i darowiznę. Dzięki Wam możemy realizować nasze cele i obejmować opieką i wsparciem dzieci, młodzież i dorosłych z niepełnosprawnościami.
Przyjmijcie od nas Kochani, na ten niezwykły, świąteczny czas najserdeczniejsze bożonarodzeniowe życzenia. Żebyśmy byli dla siebie życzliwi i wyrozumiali, żeby nie zabrakło nam nadziei w sercu i wiary w człowieka, żebyśmy potrafili dzielić się dobrym słowem i dobrą myślą, a przyszły rok niech pozostawi najlepsze wspomnienia.
Boże Narodzenie to czas nadziei, a Nadzieja rodzi się z dobroci...

Serdecznie dziękujemy!
Rada Nadzorcza i Zarząd Fundacji dla Chatki
Może Cię zainteresować
komentarze
Bolec17.12.2021, 16:18
Dziękuję Ci Boże, że są takie miejsca na świecie ...
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl