27.12.2021, 19:44 | czytano: 2771

Zbliża się Mecz Noworoczny Winter Classic Nowy Targ

Już za niecałe dwa tygodnie, czyli 8 stycznia 2022 r. odbędzie się kolejna edycja jednego z największych wydarzeń sportowo-charytatywnych na Podhalu, czyli Noworoczny Mecz Charytatywny Winter Classic Nowy Targ.
Tym razem uczestnicy zagrają dla 6-letniego Maksymiliana Łajki z Nowego Targu. U Maksia zdiagnozowano dystrofię mięśniową Duchenne'a- DMD. Jest to rzadka choroba genetyczna, charakteryzuje się postępującą degeneracją mięśni. Potrzebne są środki na rozpoczęcie i kontynuację kosztownej rehabilitacji.
- To będzie już ósma edycja meczu, w której, jak co roku, Winter Classic zmierzy się z drużyną KH Podhale Tauron Nowy Targ. Całość odbędzie się na boisku przy Szkole Podstawowej nr 11 - przypomina Maciej Leski.

Na pytanie "jak można pomóc", przedstawiciel Winter Classic odpowiada:- Jak zwykle prosimy o wsparcie wszystkich chętnych w postaci voucherów na usługi, czy zakupy. Zbieramy również drobne gadżety do paczek. Można przekazać coś cenniejszego lub ciekawego na licytacje lub ufundować nagrodę w organizowanych konkursach. Szykujemy sporo niespodzianek o których wkrótce będziemy informować. W razie ewentualnych pytań, prosimy o kontakt pod numerami 509 456 851 lub 512 198 934.

A licytacje już trwają. Z każdym dniem przybywają kolejne przedmioty. Sprawdź klikając tutaj.

s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl