14.01.2022, 14:14 | czytano: 1181

Ferie w bibliotece

NOWY TARG. Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci oraz młodzież do wspólnego spędzenia ferii zimowych. Bibliotekarze przygotowali ciekawą ofertę zajęć edukacyjnych, gier i zabaw, które są doskonałą alternatywą dla komputera i twórczym sposobem na wykorzystanie wolnego czasu.
W dniach od 17 – 27 stycznia w Wypożyczalni dla Dorosłych oraz Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu odbędą się cykliczne, interesujące zajęcia adresowane do młodych czytelników.
Oferta „gier bez prądu” to planszówki i integracyjna gra zespołowa pod nazwą „Śledztwo w bibliotece”. Dla najmłodszych czytelników przygotowano „Kosmiczne Ferie”, czyli warsztaty literacko-plastyczne. Na wszystkich uczestników zabawy czekają małe nagrody-niespodzianki.

Szczegóły na plakacie, na stronie internetowej www.mbp.nowytarg.pl oraz mediach społecznościowych. Ważna informacja: ze względów logistycznych - prośba o zapisy na wyznaczoną część gier.

"Zapewniamy przyjazną przestrzeń, miłą atmosferę oraz nowości wydawnicze. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00 Do zobaczenia w bibliotece! Z nami nie będziecie się nudzić!" - zapewniają pracownicy MBP w Nowym Targu.

opr.s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl