30.01.2022, 09:16 | czytano: 964

Akcja WOŚP: fryzjerka, stylistki i wizażystka czekają w Zakopanem

Elżbieta Wiercioch Hair Design/ FB
- Jestem wizażystką. Mam swoje studio wizażu w Zakopanem. Wraz z fryzjerką Elżbietą Wiercioch, właścicielką salonu fryzjerskiego i jej stylistkami gramy wspólnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zapowiada Anna Barańska.
- Przygotowałyśmy dla naszych klientek i klientów moc atrakcji: stylizacja fryzury (koki, fale, loki), informacje dotyczące pielęgnacji włosów naturalnych, farbowanych, strzyżenie włosów, a dla panów porady barberskie. W kwestii wizażu: pielęgnacja skóry, dobór kolorów w makijażu ze względu na typ urody, wykonam każdej klientce makijaż dzienny z aplikacją rzęs. Dodatkowo będą upominki dla Pań i Panów. Cały dochód oczywiście wędruje do puszki WOŚP, która jest w salonie. Jesteśmy od godz 10 do 14. Zapraszamy serdecznie. Czekamy na Państwa w salonie fryzjerskim Hairdesign przy ul. Nowotarskiej 21 f - zachęcają Anna Barańska i Elżbieta Wiercioch.

Na alert.podhale24.pl dostajemy już zdjęcia z dzisiejszych akcji WOŚP na Podhalu! Wysyłajcie nam zdjęcia i informacje!Pamiętajcie też o aukcjach WOŚP na www.aukcje.podhale24.pl, każdy znajdzie tam coś dla siebie!

s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl