24.02.2022, 11:35 | czytano: 4196

Nowotarżanin dostał się do programu TTV 99 Gra o Wszystko

Archiwum autora
Stanisław Kułach z Nowego Targu dostał się do programu TTV 99 Gra o Wszystko, pokonując 8,5 tys. chętnych. Emisja drugiego sezonu programu rozpocznie się 5 marca o godz. 21.45.
- Jako przystało na górala urodziłem się w Zakopanem - mówi Stanisław Kułach. - Mam kochana rodzinkę i bardzo kocham ich, jak i miasto Nowy Targ oraz całe Podhale. Angażuję się w rożnego rodzaju inicjatywy, organizacje, także scenicznie, jako amatorski aktor w Misteriach Męki Pańskiej, a w tym roku inscenizowanej drodze krzyżowej. Biorę udział również udział w teledyskach takich zespołów jak Formacja Wierch, One Pikny Cas. Staram się również wspierać i sponsorować aktywnych artystów.
Stanisław Kułach prowadzi filię Kancelarii Klonowski w Nowym Targu. - Do programu zgłosiłem się z myślą o sprawdzeniu się i promocji naszego regionu i miasta - mówi. - Uczestnicy są wybierani z każdego zakątku Polski i są to osoby, które prowadzą swoje biznesy, są dyrektorami np. banku czy jak ja Kancelarii Klonowski, są trenerzy, producenci, fotografowie, budowlańcy czy górnicy i wiele wiele innych zawodów. Wiek również jest różny. Cudowni ludzie i wspaniała zabawa. Na pewno się nie zawiedziecie - zachęca do obejrzenia i kibicowania mu.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl