14.03.2022, 10:24 | czytano: 1628

Komunikat do zainteresowanych podłączeniem do sieci geotermalnej w Poroninie

Zdjęcie ilustracyjne / archiwum Podhale24
Wójt gminy Poronin Anita Żegleń poinformowała o rozpoczęciu prac związanych z przygotowaniem dokumentacji projektowej rozbudowy sieci geotermalnej na ulicy Tatrzańskiej.
- Wszystkie osoby zamieszkałe przy ulicy Tatrzańskiej od numeru 1 do numeru 57 (nr nieparzyste), od numeru 2 do numeru 90 (nr parzyste) oraz przy ulicy Józefa Piłsudskiego i A.Gut-Stapińskiej, które zainteresowane są przyłączeniem swoich budynków do sieci geotermalnej proszone są o wypełnienie „Zapytania ofertowego o możliwości podłączenia do sieci ciepłowniczej PEC Geotermia Podhalańska S.A.” - informuje. - Osoby, które w ostatnim czasie składały powyższe dokumenty u sołtysa pana Stanisława Orawca lub w siedzibie Geotermii Podhalańskiej są uwzględnione na liście osób chętnych do przyłączenia swoich budynków i nie muszą ponownie wypełniać dokumentacji.
Wypełnione zapytania ofertowe można składać u sołtysa wsi Poronin lub w tutejszym Urzędzie Gminy. W razie pytań kontakt telefoniczny pod numerem 18-20-210-24 lub kontakt z sołtysem.

Formularz: kliknij TUTAJ

oprac. r/ UG Poronin
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl