30.03.2022, 13:23 | czytano: 2844

Dodatkowy nabór dla zainteresowanych pompami ciepła i instalacjami fotowoltaicznymi

Zdjęcie ilustracyjne / archiwum Podhale24
Gmina Nowy Targ ogłosiła dodatkowy nabór na montaż pomp ciepła dla potrzeb centralnego ogrzewania - ogrzewania budynków (PC CO) oraz instalację fotowoltaiczną (PV).
Nabór odbywa się w ramach projektu „Montaż instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie Gmin: Nowy Targ, Miasta Nowy Targ, Czorsztyn, Łapsze Niżne, Brzesko, Alwernia, Babice, Chrzanów, Libiąż oraz Trzebinia”.
"Informujemy, że montaż pompy ciepła możliwy jest tylko we współpracy z instalacją fotowoltaiczną. Dlatego deklarację należy składać zarówno na PC CO jak i PV. Wyjątkiem jest tutaj posiadanie już własnej instalacji PV o wielkości mocy odpowiedniej do mocy PC CO.'" - informuje gmina.

Deklaracje składane tylko na montaż instalacji fotowoltaicznych rozpatrywane będą w drugiej kolejności tzn. w miarę podsiadanych wolnych miejsc.

Aby przystąpić do projektu należy złożyć uzupełnioną Ankietę (dostępna na stronie www.ugnowytarg.pl) na dzienniku podawczym Urzędu Gminy Nowy Targ, ul. Bulwarowa 9.

Informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Nowy Targ, pok. nr 111 oraz pod numerami telefonów: 18-26-32-218, 18-26-32-217

Źródło: UG Nowy Targ, oprac.r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl