01.07.2022, 15:45 | czytano: 876

Walne zgromadzenie PTPN

NOWY TARG. Podczas zorganizowanego w czwartek 30 czerwca - Walnego Zgromadzenie członków Podhalańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk - podsumowano rok 2021 i omawiano plany dalszego rozwoju Towarzystwa.
W przesłanej relacji czytamy: "Zarząd w składzie: dr Maciej Hodorowicz, dr Barbara Zgama, Lucyna Czubernat, Jakub Swalarz składają podziękowania sponsorom, którzy przez szereg lat wspierają działalność Stowarzyszenia. Słowa podziękowania kierują też w kierunku licznych autorów, którzy swoimi artykułami tworzą „Almanach Nowotarski”, tak chętnie przez wielu czytany. Rzetelność tekstów jest doceniana nie tylko przez Komitet Redakcyjny po kierunkiem dr hab. Stanisławy Trebuni-Staszel, ale też czytelników, od których Zarząd otrzymuje słowa uznania.
PTPN oprócz działalności wydawniczej, jest też organizatorem Kwesty Nowotarskiej, w którą angażują się Urząd Miasta w Nowym Targu i przedstawiciele różnych środowisk. Odnowione na kwotę prawie 450 tys. zł nagrobki, są wizytówką nowotarskiej nekropolii. Nad jakością wykonania czuwa Jan Chodorowicz, współpracujący od szeregu lat Towarzystwem".

opr.s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl