16.07.2022, 17:20 | czytano: 1379

Zakopiańska drogówka kontroluje dojazd do Łysej Polany

W weekend zakopiańska drogówka, zgodnie z zapowiedziami, patroluje rejon przejścia granicznego w Łysej Polanie oraz drogi dojazdowe w pobliżu ronda Wierch Poroniec.
Policjanci około 9.00 przekazywali informacje, że miejsca parkingowe na największym parkingu znajdującym się na Polanie Białczańskiej zapełniły się już około 4 rano. Ruch jest spory, ale nie dochodzi do jego zatrzymania i zatorów. Bardzo dużo pojazdów jedzie dalej przez granicę. Parkingi po stronie słowackiej również szybko zapełniają się.
- Po raz kolejny przypominamy o zmianie organizacji ruchu w tym rejonie. Apelujemy do kierowców o przestrzeganie przepisów drogowych. Znaki są dobrze widoczne i czytelne - apeluje policja.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
cholera człowieka może trafić w tym mieście bezpra17.07.2022, 13:24
To już jest wiadome dlaczego w mieście golasy na dachach samochodów jeżdżą i dlaczego szaleńcy w okresie ciszy nocnej/ po godz. 22/ strzelają z rur wydechowych na głównych ulicach Zakopanego / ul. ks. Stolarczyka , Al. 3-go maja , na ul . Nowotarskiej / systematycznie od piatku , do niedzieli robi rajdy po mieście i co zdejmie nogę z gazu , to jego podrasowany i niesprawne auto oddaje kanonady , jakby z wielko kalibrowego działa , budząc ze snu okolicznych mieszkańców . Ja sądziłam ,że to może być jakiś koleś któregoś nieodpowiedzialnego stróża porządku , bo nikt z policjantów nie reaguje na te "zabawy". Policjanci zajęci na Palenicy białczańskiej , ale pytanie co robią strażnicy miejscy? Czyżby i oni byli tacy zapracowani/ Te nieroby , mało ,że niczemu dobremu w mieście nie służą , to jeszcze nawet o porządek po godz. 22-iej nie potrafią w mieście zadbać Albo jakieś pokazy ogni sztucznych w środku miasta , albo śpią .
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl