31.08.2022, 10:27 | czytano: 1060

Zawodnicy KJ Czarny Dunajec na zawodach WKKW w Strzegomiu

zdj. Klub Jeździecki Czarny Dunajec
Zawodnicy Klubu Jeździeckiego Czarny Dunajec wzięli udział w międzynarodowych zawodach WKKW w Strzegomiu, które były eliminacjami do Pucharu Polski.
Jak to zwykle w Strzegomiu bywa, na starcie staje ogromna ilość koni, tym razem ponad 300 koni przyjechało do Strzegomia z kilku krajów.
Ujeżdżenie każdy przejechał na miarę swoich możliwości, zwykle były to wyniki powyżej 60 procent, skoki również poszły świetnie, większość przejazdów była bezbłędna, no i wisienką na torcie był kros, który wszyscy przejechali na czysto, tym samym plasując się w pierwszej połowie tabeli.


W klasie L18 na miejscu 7 ukończyła Aleksandra Krok i Donna Esgaroth HW
W klasie L - Wioleta Hajnos i Donna Quenya HW miejsce 16
W klasie LL oglądaliśmy piękne przejazdy: Justyny Popiołek na Jany (17 miejsce), Aleksandry Ślusarskiej i Malego Gina (25), Wojciech Wróbel i Biarritz (27) i Aniela Węgłowska i Demodex (28).

Konkurs LL był najmocniej obsadzony, cieszy ogromny progres wszystkich zawodników i koni a przede wszystkim równe i bardzo dobre przejazdy na krosie. Jeszcze przed nami jedne zawody eliminacyjne do Pucharu Polski WKKW, które są jednocześnie Mistrzostwami Polski Młodzików, a później w październiku finał w Strzegomiu.


źródło: KJ Czarny Dunajec, s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl